5 powodów, dla których hangary lotnicze Rubb są bezkonkurencyjne.

Nieważne gdzie stanie kolejny (np. wasz ?) hangar samolotowy – na terenie lokalnego aeroklubu, planowanego Centralnego Portu Komunikacyjnego czy jednostki wojskowej. Ważne jest za to, żeby to był ocieplany hangar lotniczy ‘made by Rubb’. Dlaczego? Oto kilka argumentów, które mogą was przekonać:

Dlaczego ocieplane hangary lotnicze Rubb są bezkonkurencyjne?

Pierwszym powodem jest unikalny na rynku polskim system ocieplenia Thermohall™. Utrzymuje on optymalną temperaturę we wnętrzu i niski poziom wilgotności niezależnie od warunków pogodowych. Pozwala to utrzymać flotę w doskonałym stanie technicznym.

Drugi powód: całkowita waga wykonanego przez nas hangaru  – jest on o ponad 30 % lżejszy od standardowych budynków tego typu, wliczając oczywiście ocieplane poszycie Thermohall™. Dzięki temu raz wybudowany hangar można przenieść w dowolne miejsce, w krótkim czasie. Jest to przydatne rozwiązanie, zwłaszcza w przypadku powiększania terenów lotnisk cywilnych jak i częstych zmian lądowisk wojskowych.

Dalej, koszt ocieplanego hangaru Rubb (w dalszym ciągu mówimy o kompletnej hali) jest nawet o połowę niższy od cen rynkowych standardowych konstrukcji tego typu.

Żywotność ocieplanego poszycia Thermohall™ obliczyliśmy na ponad 30 lat, a całego budynku na ponad 40 lat! I nie są to szacunki, ale twarde dane liczbowe, potwierdzone w praktyce (tzn. przez naszych klientów, których wspieramy od 50 lat). Dodatkowo, aby zwiększy wytrzymałość hangaru w czasie, jego stalową strukturę poddajemy cynkowaniu ogniowemu – konstrukcja nie niszczeje i tym samym zmniejszamy koszty utrzymania całego obiektu.

I ostatnie – projektujemy nasze ocieplane hangary w taki sposób, aby spełniały założone w projekcie wymagania, niezależnie od ich końcowego przeznaczenia. Nasze hangary Thermohall™ sprawdzą się zarówno jako garaże dla linii lotniczych, jak  wojskowe obiekty MRO. Elastyczne podejście Rubb przejawia się nie tylko w samych projektach, ale też i współpracy z klientem – współpracujemy zarówno z głównymi wykonawcami inwestycji jak i samodzielnie prowadzimy je od początku do końca – ty decydujesz.

Potrzebujesz więcej powodów, żeby zainwestować w ocieplane hangary Thermohall™? Z chęcią podamy ci ich jeszcze kilkanaście! Zadzwoń lub napisz do nas.