Arrow down

Jakość i bezpieczeństwo

Badać

Z rozmów z klientami wiemy, że bezpieczeństwo i jakość to kwestie, które często przesądzają o zakupie hali. I w tym jesteśmy zgodni – bez tych dwóch składników trudno mówić o dobrej hali.

Termohale wykonujemy tylko z certyfikowanych materiałów. Zarówno stal konstrukcyjna, jak i poszycie, są monitorowane przez producentów od kątem jakości oraz zgodności z normami. Oczywiście wszystkie materiały są produkowane w Europie i posiadają znak CE.

Wysoka jakość użytych materiałów przekłada się na mniejsze koszty utrzymania struktury. Stalowa konstrukcja jest galwanizowana ogniowo, przez co jest bardzo odporna na rdzewienie i nie potrzebuje konserwacji. Materiały PCV użyte do wykonania poszycia są grubsze od tych standardowo używanych na rynku (850 g/m2 zamiast zwykłych 550 g/m2). Dlatego ocieplenie Thermohall™ jest odporne na uszkodzenia mechaniczne i zmienną pogodę, a dzięki gładkiemu, lakierowanemu wykończeniu tkanin prezentuje się bardzo estetycznie i długo pozostaje czyste.

Bardzo ważne jest również bezpieczeństwo pożarowe. Tkaniny PCV, z których wykonujemy poszycie, są klasyfikowane jako niezapalne lub posiadają certyfikat B-s2,d0. W przypadku pożaru oznacza to:

  • brak rozgorzenia
  • średnią emisję dymu
  • brak płonących kropli i odpadów

Izolacja termiczna naszego poszycia wykonana jest z wełny szklanej (Isover) o klasie niepalności A1, która zwiększa bezpieczeństwo pożarowe termohal. Pokrycie dachu Thermohall™ zostało przebadane pod kątem nierozprzestrzeniania ognia i otrzymało klasyfikację NRO Broof (t1).

Hale produkujemy samodzielnie, od początku do końca. Dzięki temu mamy możliwość nadzorowania jakości hali na każdym etapie jej powstawania, od projektu, przez produkcję po montaż.

Skontaktuj się z nami


michal.knop@rubbpolska.pl