Funkcjonalne hale garażowe.

Jeśli Twoja firma dobrze prosperuje, to prawdopodobnie Twoim jedynym zmartwieniem jest brak miejsca do składowania towarów, czy też garażowania pojazdów. Na szczęście mamy na to rozwiązanie, którym są tworzone przez nas bezpieczne, ocieplane hale do przechowywania maszyn. 

Co oferujemy?

Jako firma zajmująca się projektowaniem i produkcją, dla naszych Klientów tworzymy ocieplane hale garażowe, których wielkość i konstrukcja różnią się od siebie, w zależności od potrzeb kupującego. Dzięki czemu, możesz je idealnie dopasować do swoich wymagań. Natomiast jeśli potrzebujesz jej tylko na jakiś czas, to doskonałą alternatywą będzie wynajem. Świadczymy go zarówno sezonowo, cyklicznie, jak i okazjonalnie, wybór należy do Ciebie.

Bezpieczne, trwałe i wytrzymałe ocieplane hale garażowe

Zadbaliśmy o to, aby Klienci kupujący lub wynajmujący nasze realizacje mogli w bezpiecznych warunkach przechowywać swoje maszyny, a także pojazdy, np. samochody dostawcze, TIRy, ale również traktory, kombajny i inne urządzenia rolnicze. Doskonałe warunki wewnątrz garaży zapewnia dobra termoizolacja. Wykonane z wełny mineralnej poszycie sprawia, że można korzystać z nich przez cały rok, niezależnie od pogody. Skuteczna termoizolacja nie tylko gwarantuje stałą temperaturę wewnątrz hali. Eliminuje również ryzyko skraplania się wody na ścianach i suficie, dzięki czemu flota samochodowa zawsze będzie dobrze zabezpieczona i w doskonałym stanie technicznym. Wszystkie te cechy sprawiają, że taka powierzchnia sprawdzi się nie tylko do przechowywania maszyn, ale również jako warsztat do regeneracji pojazdów.

Bezpieczne garażowanie pojazdów – rolnictwo, budownictwo, logistyka

To kolejny powód, dla którego warto zainwestować w kupno lub wynajem ocieplanych hali do przechowywania maszyn lub towarów. W odróżnieniu od popularnych modeli namiotowych, te które oferujemy są o wiele bardziej bezpieczne. Mocna stalowa konstrukcja i prefabrykowane elementy sprawiają, że nasze realizacje są trwałe i wytrzymałe. A dzięki temu, że nie mocuje się ich na stałe do podłoża, w zależności od potrzeby można je dowolnie przestawiać, a także zmniejszać i zwiększać dopasowując do potrzeb branży logistycznej, rolniczej lub budowlanej.

Ocieplane hale garażowe – komfort i wygoda z myślą o użytkownikach

Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, dlatego hale Thermohall™ wykonujemy samodzielnie. Nie korzystamy z usług podwykonawców, dzięki czemu mamy pewność, że nasze realizacje spełniają normy najwyższej jakości. Co więcej, to właśnie dzięki temu udało nam się maksymalnie skrócić czas tworzenia takiej powierzchni i zaoferować sprzedaż w konkurencyjnej cenie.

Dlaczego warto zdecydować się na takie rozwiązanie i w jakiej branży się sprawdzi?

Przede wszystkim dlatego, że jest ono bardzo wygodne i sprawdzi się zwłaszcza dla firm, które nieustannie się rozwijają i potrzebują miejsca do przechowywania (np. maszyn i pojazdów) lub produkcji. To także dobre rozwiązanie dla firm, które potrzebują takiej hali na czas okresowej sprzedaży. Dzięki temu, że jesteśmy otwarci na klientów (zarówno sprzedaż, leasing oraz wynajem) każdy z nich znajdzie tu coś dla siebie.  Nasze powierzchnie sprawdzą się dla klientów działających w branży rolniczej, budowlanej, ale także w przemyśle i logistyce.

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy liderem w branży, jeśli chodzi o tworzenie ocieplanych hal do garażowania pojazdów i maszyn. Na tle innych wyróżnia nas technologia Thermohall™, dzięki której tworzymy ekologiczny i ekonomiczny system umożliwiający ogrzewanie hal. Zastosowanie takiej technologii sprawia, że powierzchnia hali ma mniejsze zapotrzebowanie na ogrzewanie i chłodzenie, dzięki czemu jest ona ekonomiczna, a także przyczynia się do zmniejszenia śladu węglowego.

Doskonale wiemy, że nowoczesnym przedsiębiorcom z branży rolniczej, logistycznej czy też budowlanej zależy na rozwiązaniach, które są nie tylko funkcjonalne, ale również przyjazne dla środowiska. W związku z tym większość wełny szklanej, której używamy do ocieplania, pozyskiwana jest z recyklingu. Natomiast sama tkanina PVC, której używamy, dużo bardziej wytrzymała, co pozytywnie wpływa na bezawaryjne funkcjonowanie naszych hal do przechowywania pojazdów i maszyn.

Inwestycja w takie rozwiązanie szybko się zwróci, dzięki technologii Thermohall™ możesz sporo zaoszczędzić na ogrzewaniu i klimatyzacji, a przy tym zapewnić lepszy komfort pracy. Jak widać oferowane rozwiązania mają wiele zalet, nie tylko pozwalają bezpiecznie przechowywać pojazdy i maszyny, nie martwiąc się o kradzież, ale także składować towary przez cały rok, bez względu na panującą na zewnątrz temperaturę.