Hale izolowane skuteczne zimą i latem.

Jeśli Twoja firma stale się rozwija i potrzebujesz dodatkowej przestrzeni, to koniecznie sprawdź nasze obiekty całoroczne. Hale izolowane dają ogromne możliwości, doskonale sprawdzą się do magazynowania towarów, przechowywania pojazdów, np. samochodów dostawczych czy maszyn rolniczych, ale także mogą służyć jako hale produkcyjne. Doskonale wiemy, że na rynku istnieje wiele firm, które oferują podobne rozwiązania, jednak żadna z nich nie ma swojej autorskiej technologii Thermohall™.

Hala termoizolowana – dlaczego warto zlecić nam jej wykonanie?

Przede wszystkim dlatego, że mamy swój autorski system ocieplania wykorzystujący technologię Thermohall™. Jej zastosowanie sprawia, że obiekt jest dobrze przystosowany do użytkowania przez cały rok, bez względu na porę roku. Zastosowana izolacja sprawia, że zimą na hali jest ciepło, a latem chłodno, co znacznie zwiększa komfort pracy, zwłaszcza jeśli są to obiekty przemysłowe lub produkcyjne. Jednak to nie jedyna zaleta, ponieważ korzystając z naszego autorskiego systemu ocieplania możesz także sporo zaoszczędzić. Zmniejszone zostają wydatki na dogrzewanie oraz schładzanie powierzchni.

Sposoby izolacji hal – cieplna, akustyczna, przeciwwilgociowa

Tym co wyróżnia tworzone przez nas obiekty termoizolowane jest zastosowanie wysokiej jakości materiałów, które są trwałe i odporne na działanie zmiennych warunków atmosferycznych, takich jak deszcz czy mróz. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz gotowe realizacje sprawiły, że doskonale wiemy na co szczególnie należy zwrócić uwagę podczas tworzenia. Dach to najsłabszy punkt, przez który ucieka najwięcej ciepła właśnie dlatego wykonujemy go w technologii Thermohall™. Jej zastosowanie jest nie tylko ekonomiczne, ale również zapobiega gromadzeniu się wody na ścianach i suficie, a co za tym idzie powstawaniu wilgoci.

Zastosowana przez nas podczas budowy hal izolacja akustyczna i przeciwwilgociowa, zapewnia dużo lepsze warunki i znacznie zwiększa komfort pracy. Dzięki temu, że wełna mineralna jest wodoszczelna, woda nie skrapla się na suficie i ścianach, tak jak często dzieje się to w przypadku płyt warstwowych. Takie rozwiązanie jest nie tylko wygodne, ale również pozwala zaoszczędzić pieniądze, które normalnie trzeba by przeznaczyć na podsufitki.

Hale izolowane skuteczne zimą i latem

Obiekty całoroczne tworzone są z myślą o wieloletnim użytkowaniu, dlatego też tak ważne jest, żeby były trwałe i odpowiednio zaprojektowane. Dodatkowo hale muszą być też funkcjonalne, tak aby sprawdzały się zarówno latem jak i zimą. Kluczowe znaczenie ma w tym przypadku ma technologia Thermohall™. Jej zastosowanie sprawia, że wnętrze obiektu nie przegrzewa się latem, ani nie wychładza zimą – żadna płyta warstwowa nie da takiego efektu. Utrzymanie optymalnej temperatury na takiej powierzchni jest niezwykle ważne nie tylko ze względu na pracowników, ale wymaga tego również przechowywanie niektórych produktów. Dobra izolacja przeciwwilgociowa oraz cieplna pozwala również sporo zaoszczędzić, zwłaszcza zimą, gdzie w przypadku obiektów z płyt konieczne jest ich dogrzewanie. Dla jeszcze lepszej efektowności hal ich ściany zostały pokryte tkaniną PVC oraz wełną szklaną.

Hale termoizolowane, a środowisko

Nasz autorski system ocieplania wykorzystujący technologię Thermohall™, jest nie tylko ekonomiczny, ale również ekologiczny. Hala całoroczna wykonywana jest z materiałów, które można ponownie przetworzyć, natomiast wełna szklana używana do ocieplania pochodzi z recyklingu. Nie bez powodu stosujemy także grubą tkaninę PVC, która nie tylko działa przeciwwilgociowo i lepiej izoluje, ale jest też dużo trwalsza od tradycyjnej. Wszystkie te elementy sprawiają, że nasze powierzchnie są wytrzymałe na zmienne warunki atmosferyczne, w tym również na skrajne temperatury panujące na dworze latem i zimą. Dodatkowo ich zakup to inwestycja na lata, która szybko się zwróci, pomoże Twojej firmie lepiej się rozwijać, a także w pełni odpowie na Twoje wymagania.

Izolacja cieplna technologia Thermohall™ – zalety

Technologia ta cieszy się coraz większą popularnością nie bez powodu, jest ona bowiem dużo lepsza niż pozostałe sposoby izolacji hal, np. płyty warstwowe- PUR czy poliizocyjanuratowe – PIR. Tym co sprawia, że wyróżnia się ona na tle tradycyjnych płyt jest przede wszystkim dokładnie dopasowana prefabrykowana obudowa, która minimalizuje ryzyko wystąpienia mostków termicznych.

Doskonale wiemy, że nasi Klienci decydują się na budowę hal w różnych częściach kraju, a także poza jego granicami, dlatego też grubość izolacji dopasowujemy do panujących na danym obszarze warunków atmosferycznych. W miejscu, w którym przez większość czasu utrzymują się bardzo niskie temperatury, konieczne jest zastosowanie większej ilości wełny szklanej. Właściwe ocieplenie powierzchni hali jest kluczowe, jeśli chodzi o późniejsze koszty utrzymania. Odpowiednio dopasowane obniża wydatki przeznaczone na ogrzewanie zimą oraz schładzanie obiektu w upalne dni. Zatrudnieni w naszej firmie specjaliści sprawdzą jaka warstwa wełny szklanej jest konieczna, a także przedstawią wstępną wycenę.

O czym musisz pamiętać?

Hale całoroczne, które użytkowane są zarówno latem, jak i zimą, w odróżnieniu od sezonowych wymagają uzyskania pozwolenia na budowę. Bez niego obiekt może stać na danym terenie tyko przez ściśle wyznaczony czas. Kolejną równie ważną kwestią jest wspomniana wcześniej izolacja cieplna, aby była efektywna należy dobrze dopasować ją do warunków atmosferycznych danego miejsca. Wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że dokładnie wiemy czego potrzebują nasi klienci, dlatego też chętnie doradzimy i pomożemy w znalezieniu najlepszego rozwiązania. Obiekty całoroczne to dobre rozwiązanie dla Klientów działających w różnych gałęziach przemysłu, zarówno tych zajmujących się spedycją, logistyką, produkcją, ale także potrzebujących przestrzeni do magazynowania towarów.

Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty, technologia Thermohall™” to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą zyskać własną halę pozwalającą bezpiecznie magazynować, przechowywać, a także produkować towary.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]