Hale magazynowe jako przestrzeń dla rozwoju dla firm działających w różnych branżach.

Nie bez powodu cieszą się coraz większą popularnością w różnych gałęziach przemysłu. Hale dwuspadowe, wielospadowe, wysokiego składowania oraz wysokopółkowe mają swoje zastosowanie w wielu branżach o czym przekonało się już sporo naszych klientów. Budowa magazynu pozwala stworzyć firmie przestrzeń do rozwoju, poszerzać zakres realizowanych działań, a co za tym idzie zdobywać nowych klientów i zwiększać zyski.

Budowa hal i magazynów, a nowe możliwości

Bez względu na to czy Twój wybór padnie na hale wielospadowe, dwuspadowe, wysokiego składowania czy wysokopółkowe – zyskasz własną przestrzeń do przechowywania niezbędnych towarów. Dodatkową zaletą takiej inwestycji są również korzystne koszty utrzymania magazynu. Bez względu na to czy działasz w branży zajmującej się dystrybucją, czy spedycją, a może zajmujesz się produkcją konkretnych elementów, hala to doskonałe rozwiązanie. Duża powierzchnia podzielona na strefy lub wyposażona w regały przeznaczone do wysokiego składowania, pozwoli utrzymać porządek, a także pozytywnie wpłynie na koszty utrzymania magazynu. Co więcej, trzymając wszystkie produkty w jednym miejscu nie tracisz czasu na dodatkowe dostarczanie towaru z innych miast i możesz szybciej wysyłać go do klientów. Krótki czas realizacji zamówień znacznie poprawia konkurencyjność Twojej firmy na rynku, a także sprawia, że staje się ona bardziej atrakcyjna dla klientów.

Dlaczego budowa magazynu się opłaca?

Przede wszystkim dlatego, że jest to doskonała przestrzeń do rozwoju, jednak równie ważny jest fakt, że jego budowa się po prostu opłaca. Dzięki temu, że nasza firma nieustannie się rozwija, korzystamy z nowoczesnych technologii, które pozytywnie wpływają na czas budowy magazynu oraz późniejszą funkcjonalność gotowego obiektu. Hale wysokiego składowania, wysokopółkowe, dwu- i wielospadowe powstają z gotowych prefabrykowanych elementów, które są równie trwałe jak murowane, ale o wiele bardziej mobilne. Korzystając z naszych usług Klient oszczędza nie tylko czas, ale również pieniądze, ponieważ termoizolacja powierzchni, a także energooszczędne oświetlenie, które wykorzystujemy sprawia, że hala się nie wyziębia, a prąd nie marnuje.

Personalizacja jako sposób na halę idealnie dopasowaną do potrzeb

Dobrze zorganizowany powierzchnia i niskie koszty utrzymania magazynu to podstawa, jeśli chcesz, aby Twoja firma dobrze się rozwijała i dostarczała towary zgodnie z harmonogramem. Bez względu na to czy potrzebujesz hale wysokopółkowe, wielospadowe, dwuspadowe czy też wysokiego składowania, chętnie je dla Ciebie stworzymy. Przedsiębiorcom działającym w branży spedycyjnej oraz dystrybucyjnej pomożemy znaleźć wystarczająco wysokie regały i do nich dopasujemy ściany boczne. Natomiast klientom (np. branża spożywcza), którzy potrzebują magazynu, który będzie spełniał odpowiednie warunki termiczne chętnie pomożemy w uzyskaniu właściwej temperatury.

Szansa na rozwój w każdej branży

Doskonale wiemy, że każda branża rozwija się w innym tempie, dlatego tworzymy hale wysokopółkowe, dwuspadowe, wielospadowe i wysokiego składowania w wielu różnych rozmiarach, zgodnie z oczekiwaniami klienta. Jeśli jednak w przyszłości Twoje przedsiębiorstwo zacznie się rozrastać, chętnie pomożemy Ci poszerzyć powierzchnię magazynu. Dzięki temu, że hale wykonujemy z półfabrykatów w szybki i prosty sposób można je dowolnie powiększać, co nie jest możliwe w przypadku murowanych. Dobrze dopasowana przestrzeń zwiększa też szanse na rozwój danej branży, ponieważ umożliwia magazynowanie niezbędnych towarów i pojazdów, a przy tym powierzchnia jest w pełni zagospodarowana.

Budowa hal – alternatywne rozwiązania

Zależy nam na tym, aby w pełni odpowiedzieć na potrzeby Klientów, dlatego oferujemy szeroki zakres usług, tak aby każdy z nich znalazł to, czego potrzebuje. Nie tylko budujemy hale dwuspadowe, wielospadowe, wysokopółkowe czy wysokiego składowania, ale również prowadzimy ich wynajem oraz leasing. Takie rozwiązanie sprawdzi się w przypadku małych firm, które stawiają pierwsze kroki w branży logistycznej, spedycyjnej czy produkcyjnej. Doskonale wiemy, że wtedy zlecenie budowy magazynu może być trudne, dlatego lepiej jest go wynająć. Rozwiązanie to polecamy także przedsiębiorcom, którzy planują w przyszłości zmianę obszaru, na którym będzie znajdowała się docelowo hala, a także w przypadku działalności sezonowej.

Dobra inwestycja i szansa na lepszą przyszłość

Jak widać hale magazynowe stanowią doskonałą przestrzeń do rozwoju, która daje firmom praktycznie nieograniczone możliwości. Ich budowa, jak i wynajem niesie duże korzyści pozwalając firmie szybciej i sprawniej realizować zadania. Dobrze rozplanowana powierzchnia magazynu to dużo łatwiejsza organizacja znajdujących się na niej towarów, a co za tym idzie szybsza komplementacja i wysyłka. Ten sam schemat znajduje swoje zastosowanie również w firmach, które zajmują się transportem.

Doskonale wiemy, że nasi Klienci szukają nowych rozwiązań, które będą nie tylko wygodne, ale również w pełni odpowiedzą na ich możliwości. Tym co wyróżnia naszą firmę na tle innych jest szeroka oferta i różnorodność. Nie bez powodu oferujemy budowę hal dwuspadowych, wielospadowych, wysokopółkowych czy też wysokiego składowania, duży wybór pozwala każdemu z klientów znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Branża logistyczna, spedycyjna czy produkcyjna każda z nich nastawiona jest na rozwój, dlatego tak ważne jest, aby Klienci decydujący się na zakup powierzchni magazynowej równocześnie zyskali szansę na rozbudowę swojej firmy i wzmocnienie jej pozycji na rynku.  Nasza firma daje szansę zarówno na wynajem, który kierujemy do mniejszych firm, jak i na zakup hali, który sprawdzi się w przypadku dużych przedsiębiorstw, posiadających już pewne doświadczenie w branży. Możliwa jest także późniejsza rozbudowa przestrzeni – takie rozwiązanie jest bardzo wygodne i nie ogranicza, ponieważ firma mimo tego, że potrzebuje większej powierzchni, nie musi zmieniać siedziby lub rozdzielać jej na dwie części, wystarczy tylko, że skontaktuje się z nami, a my rozbudujemy magazyn. Wyjątkiem są oczywiście powierzchnie, na terenach uniemożliwiających budowę.