Hale ocieplane jako garaże dla maszyn rolniczych.

Hale ocieplane z naszej oferty doskonale sprawdzają się przez cały rok i można w nich przechowywać niemalże każdy typ produktu. Znakiem rozpoznawczym hal ocieplanych Rubb Polska jest ich wysoka izolacja cieplna, którą uzyskaliśmy dzięki zastosowaniu norweskiego systemu Thermohall™, zmniejszającego koszty eksploatacji hali nawet o połowę.

Hala ocieplana do przechowywania maszyn

Oferowane przez nas hale ocieplane świetnie spisują się także jako garaże dla różnego rodzaju maszyn rolniczych. Dzięki zastosowaniu systemu Thermohall™, utrzymanie stałej temperatury w hali nie stanowi problemu – nawet zimą, podczas dużych różnic temperatur w ciągu dnia i nocy. Stała temperatura wewnątrz hali/garażu przekłada się z kolei na utrzymanie maszyn w doskonałej kondycji.

Wybierając halę ocieplaną Thermohall™ zyskują Państwo między innymi:

  • mniejsze koszty serwisowania urządzeń,
  • szybki rozruch maszyn nawet po dłuższym postoju,
  • dobre warunki zimowania.

Hala ocieplana Rubb w oparciu o personalizowany projekt

Decydując się na halę ocieplaną od Rubb, nie trzeba martwić się o ograniczenia w wielkości hali. Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów i jesteśmy w stanie przygotować projekt indywidualny, wręcz “szyty na miarę”, nawet dla magazynów o dużej powierzchni i wysokości. Nie ma żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o powierzchnię naszych hal ocieplanych. Dzięki personalizacji projektu, garaż w postaci hali ocieplanej bez najmniejszego problemu pomieści wszystkie możliwe maszyny, od kombajnów po mniejsze urządzenia.

Otwarta przestrzeń hali – idealna do przechowywania maszyn

Hale ocieplane Rubb są oparte na konstrukcji stalowej i nie wymagają dodatkowych podpór wewnątrz hali. Umożliwia to maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni i łatwe manewrowanie maszynami i pojazdami wewnątrz hali. Dzięki szerokim bramom wjazdowym, wjazd i wyjazd z magazynu również nie będzie sprawiać żadnych trudności.

Rozwiązania Rubb dla rolnictwa

Wysoką jakość hal Rubb potwierdzają opinie zadowolonych klientów oraz liczne realizacje projektów na całym świecie. Hale ocieplane Thermohall nie mają sobie równych jeśli chodzi o przechowywanie maszyn rolniczych. Wyróżniają się szybkim montażem, atrakcyjną ceną, niskimi kosztami eksploatacji oraz wysokim bezpieczeństwem. Oferowane przez nas hale ocieplane są wielofunkcyjne i uniwersalne, oraz pozwalają na wydzielenie wewnątrz magazynu kilku stref o różnych temperaturach.