Hale ocieplane na każdą porę roku.

Oferowane przez nas termohale to hale ocieplane z wykorzystaniem nowatorskiej i wydajnej technologii Thermohall™. Metoda ta została stworzona 50 lat temu w Norwegii i do dziś pozostaje jednym z najlepszych sposobów na utrzymanie stałej temperatury wewnątrz hali. Hale Thermohall™ to gwarancja stabilnych temperatur przez cały rok i w każdych warunkach atmosferycznych.

Hale ocieplane podczas zimy

Hale Thermohall™ doskonale utrzymują stałą temperaturę wnętrza także zimą, co czyni z nich niezwykle funkcjonalne i uniwersalne rozwiązanie. Posiadają one świetną izolację z wełny mineralnej i nie wymagają częstego dogrzewania. Dzięki swojej konstrukcji, nasze hale ocieplane uniemożliwiają skraplanie się wody w przypadku dużych różnic temperatur wewnątrz i na zewnątrz hali. Świetnie sprawdzą się jako hale sportowe dla różnych dyscyplin – w halach Thermohall™ można bez problemu ćwiczyć także zimą. Nasze hale bardzo często znajdują zastosowanie jako hale sportowe dla szkół i uniwersytetów – przykładami realizacji są tutaj: hala sportowa w Ipswich (Wielka Brytania) lub hala sportowa Uniwersytetu w York (Wielka Brytania).

Hale ocieplane latem – idealne na magazyn

Ze względu na ich doskonałą izolację cieplną, termohale zapewniają stałą temperaturę także latem. Będzie to istotne w przypadku magazynowania towarów wrażliwych na wysokie temperatury lub wilgotność. Thermohall™ to świetny sposób na ocieplenie hali także dla gospodarstw rolnych – dzięki halom ocieplanym możliwe jest przechowywanie zboża, warzyw lub innych produktów spożywczych w odpowiedniej dla nich temperaturze. W halach Thermohall™ można bezpiecznie magazynować między innymi tkaniny, materiały budowlane, czy profesjonalny sprzęt – na przykład górniczy.

Ocieplane hale całoroczne jako magazyn na sprzęt elektroniczny

Hale Thermohall™ bardzo dobrze sprawdzają się także jako magazyn na różnego rodzaju sprzęt elektroniczny – zapewniają przestrzeń magazynową wolną od wilgoci przez cały rok. Z tego rozwiązania skorzystała na przykład firma LG, dla której zaprojektowaliśmy kompleks hal ocieplanych do przechowywania dużego sprzętu AGD. Nowy kompleks magazynów pozwolił firmie LG znacząco ułatwić zarządzanie procesem wytwarzania sprzętu i zwiększyć jego produkcję.

Hale ocieplane Rubb Polska

Hale ocieplane z naszej oferty są produktem najwyższej jakości, który świetnie sprawdzi się do przechowywania towaru w różnych, nawet ekstremalnych warunkach. Liczne opinie zadowolonych klientów, dla których realizujemy projekty hal są tego doskonałym potwierdzeniem. Wszystkich zainteresowanych naszymi produktami serdecznie zapraszamy do kontaktu.