Nowoczesny obiekt sportowy – hala izolowana od Rubb.

Zdobywane na przestrzeni lat doświadczenie w branży oraz doskonalenie umiejętności sprawiło, że jesteśmy w stanie sprostać potrzebom stawianym przez naszych Klientów. Doskonale wiemy, jak ciężko jest znaleźć gotowy obiekt widowiskowo-sportowy, w związku z tym sami możemy go stworzyć dla Klienta, który dzięki nam zyska funkcjonalną przestrzeń.

Hala widowiskowo-sportowa – projekt

Naszą ofertę kierujemy do Klientów, którzy cenią sobie praktyczne rozwiązania. Obiekty hybrydowe to doskonała alternatywa dla tradycyjnych, przede wszystkim dlatego, że mają bardzo wydajną termoizolację oraz niskie koszty utrzymania. Wszystkie z nich wykonujemy samodzielnie z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są trwałe i odporne zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak i zmienne warunki atmosferyczne. Oferowane obiekty sportowo-widowiskowe spełniają również normy bezpieczeństwa pożarowego, ponieważ do ich tworzenia stosuje się jedynie certyfikowane tkaniny – klasyfikowane jako niezapalne.

Każda nowa hala sportowa widowiskowa wykonana jest z materiałów, które mogą być ponownie przetworzone, dzięki czemu jest przyjazna dla środowiska. Oznacza to, że wełna szklana, z której tworzone są ściany oraz zadaszenia sportowe, w dużej mierze pozyskiwana jest z recyklingu. Natomiast tkanina PCV jest dużo grubsza niż zazwyczaj, co zwiększa jej wytrzymałość i sprawia, że obiekt stworzony na podstawie takiego projektu będzie się dobrze służył przez kolejne lata.

Szkolne hale sportowe

Placówki edukacyjne to miejsca, w których potrzebna jest przestrzeń do ćwiczeń i rozwijania umiejętności fizycznych podczas zajęć z WF-u. Właśnie dlatego taka hala sportowa stalowa jest doskonałym rozwiązaniem również dla szkół. Dzieje się tak, ponieważ można ustawić ją praktycznie w każdym miejscu, a jej budowa jest dużo tańsza i szybsza, niż obiektów murowanych. W środku nowej stalowej hali może znaleźć się boisko do koszykówki, siatkówki, ale także do gimnastyki i uprawiania wielu innych dyscyplin sportowych.

Termoizolacja w nowych halach widowiskowych

Tworzone przez nas obiekty zawsze są w pełni dopasowywane do potrzeb Klientów. Doskonale wiemy, że ich zakup wiąże się z inwestycją, która zwróci się w kolejnych latach, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zastosowane w nowych obiektach rozwiązania były solidne, trwałe i dobrze służyły przez lata. Technologia Thermohall™ pozwala minimalizować straty ciepła, a co za tym idzie niesie wiele korzystnych dla inwestora rozwiązań.

Każdy całoroczny obiekt sportowo-widowiskowy, jeszcze na etapie projektu jest szczegółowo analizowany i dopracowywany. Jest to bardzo ważne, ponieważ pozwala sprawdzić jakie warunki atmosferyczne panują w wybranym miejscu, a co za tym idzie można ją jeszcze lepiej przystosować do miejsca, w którym zostanie zainstalowana w przyszłości. Jest to bardzo ważne, ponieważ inny rodzaj izolacji należy zastosować w miejscu narażonym na działanie silnego wiatru, a inne w obiektach osłoniętych przed jego działaniem.

Technologia Thermohall™ doskonale sprawdzi się w nowych obiektach. Gruba warstwa izolacji nie tylko zapewni odpowiednią temperaturę wewnątrz hali latem i zimą, ale również zabezpieczy ją przed nadmiarem wilgoci. To kolejna zaleta tej technologii, ponieważ w odróżnieniu od obiektów tradycyjnych, w tych projektowanych przez nas nie musisz obawiać się zjawiska kondensacji. Dzięki zastosowaniu technologii Thermohall™, woda nie skrapla się na zadaszeniu, a co za tym idzie nie musisz montować generującej dodatkowe koszty podsufitki.

Całoroczne szkolne hale sportowo-widowiskowe

Zależało nam na tym, aby oferowane przez nas rozwiązania mogły w pełni sprostać potrzebom kupujących. Właśnie dlatego, na indywidualne zamówienie Klienta możemy zaprojektować i wykonać obiekty, których ściany wykonane będą z płyt warstwowych PIR, a zadaszenie zostanie ocieplone przy pomocy technologii Thermohall™. Takie połączenie sprawia, że hala hybrydowa doskonale służy przez cały rok, natomiast stalowe wzmocnienia ścian sprawiają, że idealnie sprawdza się przede wszystkim jako obiekt sportowy.

Nowa hala sportowa – wymiary

To kolejna cecha, która wyróżnia nas na tle konkurencji, ponieważ nasze obiekty dostępne są w różnych wymiarach. Doskonale wiemy, że każdy Klient ma inne potrzeby, dlatego nasze realizacje jesteśmy w stanie w pełni dopasować do ich potrzeb. Oferujemy kilka wariantów, dzięki czemu znajdą wśród nich coś dla siebie zarówno szkoły potrzebujące dużej hali, jak i pozostali Klienci szukający mniejszych obiektów. Jeśli chcesz wiedzieć, czy jesteśmy w stanie stworzyć dla Ciebie obiekt sportowy mający odpowiednią powierzchnię, skontaktuj się z nami przez formularz. Uwzględnij w nim istotne dla Ciebie cechy, jakie ma posiadać hala, a my damy znać, czy jesteśmy w stanie w pełni na nie odpowiedzieć.

Dlaczego warto wybrać nasze izolowane hale widowiskowe?

Przede wszystkim dlatego, że mają one wiele zalet, jedną z nich jest mobilność oraz dowolność modyfikacji. Oznacza to, że w razie potrzeby, możemy taki stworzony przez nas obiekt rozbudować (oczywiście jeśli powierzchnia na to pozwala). Tego typu rozwiązanie jest bardzo wygodne i pozwala dopasować powierzchnię do rosnących potrzeb, np. powiększając ją o dodatkowe boisko sportowe. Kolejną zaletą tych wymiarowych hal jest także stabilna konstrukcja stworzona ze stali, która zwiększa wytrzymałość obiektu na działanie zmiennych czynników atmosferycznych, zwłaszcza silnego wiatru.  Jednak to nie jedyna korzyść stalowej konstrukcji, kolejną jest także możliwość montażu dodatkowych udogodnień, takich jak oświetlenie czy ogrzewanie.

Zadaszenie wykonane w technologii Thermohall™ zapewniają ciepło wewnątrz obiektu niezależnie od pory roku. Dodatkowo ich zastosowanie sprawia, że nie występuje zjawisko kondensacji oraz wilgoci. Zaletą jest także możliwość budowy ścian mających różne wymiary, co pozwala jeszcze lepiej spersonalizować obiekt i w pełni dopasować go do swoich potrzeb. Wybór szkolnych hal sportowo widowiskowych niesie również korzyści ekonomiczne – niższe koszty eksploatacji.