Powierzchnie magazynowe dla profesjonalistów

Jeśli cenisz sobie funkcjonalne rozwiązania, które są trwałe i można z nich korzystać przez długi czas, to świetnie się składa. Tworzone przez nas nowoczesne powierzchnie magazynowe w pełni sprostają Twoim wymaganiom i odpowiedzą na potrzeby firmy. Doskonale wiemy jak ważna jest duża i dobrze zagospodarowana przestrzeń oraz jakie ma znaczenie dla całego przedsiębiorstwa. Właśnie dlatego tworzymy wyspecjalizowane konstrukcje, które w pełni dopasowujemy do potrzeb Klientów.

Powierzchnie magazynowe

Doskonale wiemy, że znalezienie dobrego miejsca do składowania i przechowywania towarów, a także materiałów produkcyjnych nie jest łatwe. Nieustanny rozwój przedsiębiorstw sprawia, że potrzebna jest coraz większa przestrzeń. Jeśli chcesz składować swoje towary w bezpiecznych i komfortowych warunkach, to z pewnością spodobają Ci się nasze nowoczesne powierzchnie magazynowe.

Hale całoroczne – doskonałe rozwiązanie dla firm

Nieustanny rozwój i innowacyjne metody pozwoliły nam stworzyć wyspecjalizowane powierzchnie magazynowe. Zastosowana w nich technologia Thermohall™ sprawia, że ciepło nie ucieka, a obiekt nadaje się do użytku przez cały rok. To doskonała alternatywa dla tradycyjnych obiektów murowanych, przez które ucieka dużo ciepła, co wiąże się z wysokimi kosztami utrzymania. Tworzone przez nas realizacje powstają z myślą o profesjonalistach, którzy cenią sobie nowoczesne rozwiązania – w pełni odpowiadające na ich potrzeby. Taka inwestycja szybko się zwróci i znacznie zwiększy komfort w zakresie wykonywania codziennych obowiązków, a także będzie korzystna pod względem ekonomicznym.

Nowoczesne powierzchnie magazynowe – co je wyróżnia?

Przede wszystkim to, że zapewniają optymalne warunki do składowania wielu różnych towarów, także tych narażonych na zmienne działanie temperatur. Jest to możliwe dzięki technologii Thermohall™ i stalowej konstrukcji. Wszystkie tego typu obiekty zarówno małe, jak i duże posiadają na ścianach oraz dachu poszycie termoizolacyjne, na które składa się wełna szklana oraz tworzywo PCV. Ich zastosowanie sprawia, że pomieszczenia utrzymują wewnątrz stałą temperaturę, a co za tym idzie para się nie skrapla, dzięki czemu na hali mogą być składowane także towary, które są wrażliwe na działanie zmiennych temperatur i wilgoci. Jednak to nie wszystko! Wyspecjalizowane hale zarówno małe, jak i duże nie są na stałe związane z gruntem, a co za tym idzie można je swobodnie przenosić lub postawić na określony czas. Chcąc jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby Klientów, w naszej ofercie znalazły się też powierzchnie magazynowe do wynajęcia. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne dla właścicieli firm, którzy czasowo chcą zwiększyć powierzchnię do składowania towarów. W takiej sytuacji wynajem magazynu jest najlepszą opcją również pod względem finansowym.

Powierzchnie magazynowe dla profesjonalistów

Rosnące potrzeby inwestorów sprawiają, że robimy wszystko, aby w pełni na nie odpowiedzieć. W związku z tym hale wykorzystujące technologię Thermohall™ dopasowujemy do ich potrzeb. Już na etapie projektu można zauważyć, że powierzchnia zarówno małych, jak i dużych hal została stworzona tak, aby zapewnić jak najwięcej miejsca do magazynowania. Jest to możliwe, dzięki temu, że konstrukcja pozbawiona jest dodatkowych podpór ograniczających przestrzeń. W celu jeszcze lepszego dopasowania wnętrza hali, możemy wydzielić w niej miejsce na pomieszczenia socjalne, a także dodać dodatkowe wyjścia ewakuacyjne. Jednak to jeszcze nie wszystko, z myślą o profesjonalistach nowoczesne magazyny, które tworzymy można także podzielić na różne strefy temperaturowe, a co za tym idzie przechowywać w jednym miejscu towary mające różne wymagania termiczne. Takie rozwiązanie jest nie tylko funkcjonalne, ale również ekonomiczne, ponieważ nie wymaga od przedsiębiorcy inwestowania w zakup lub wynajem dodatkowej przestrzeni.

Rozwiązanie w pełni dopasowane do potrzeb

Nasze wyspecjalizowane powierzchnie magazynowe dopasowywane są dla Klientów pod każdym względem, nie tylko jeśli chodzi o ich wielkość (małe, duże) czy zagospodarowanie przestrzeni, ale również okolicy, w której będą się znajdować. Ma to ogromne znaczenie, ponieważ w zależności od panujących warunków atmosferycznych dobierana jest grubość izolacji. Dzieje się tak dlatego, że w miejscach, w których panują niskie temperatury przez większą część roku konstrukcje magazynów należy wzbogacić o dodatkową warstwę wełny szklanej. Tylko właściwa izolacja jest w stanie zapewnić odpowiednie warunki termiczne i zaoszczędzić na ogrzewaniu.

Wyspecjalizowane powierzchnie magazynowe – doskonała inwestycja

Jeśli potrzebujesz dodatkowej powierzchni do przechowywania towarów lub ich przeładunku, to inwestycja w nowoczesną przestrzeń będzie dobrym rozwiązaniem. Bez trudu zmieścisz w niej regały przeznaczone do wysokiego składowania. Jednak to nie wszystko, ponieważ tylko od Ciebie zależy czy wymarzona hala będzie mała, czy duża. Co więcej, jeśli potrzebujesz wyspecjalizowanej powierzchni do przechowywania towarów tylko na jakiś czas, możesz skorzystać z opcji wynajmu. Jak widać możliwości jest wiele.