Arrow down

hala lakiernicza, Łódź

Arrow down

Hala całoroczna pod wynajem to dobry pomysł na biznes.

Jeśli taka hala posiada otwartą przestrzeń nie ograniczoną słupami wewnętrznymi, można ją swobodnie podzielić na mniejsze obszary i pomieścić różne przedsięwzięcia pod jednym dachem.

Tak zrobił deweloper, dla którego wybudowaliśmy ocieplaną halę całoroczną w technologii Thermohall™. Halę o powierzchni 1000 mkw podzielił w połowie ścianą działową. Powstałe w ten sposób przestrzenie „wyposażył” w dwa osobne wejścia oraz bramy towarowe o wymiarach 3,5 x 4 metry. Powstałe w ten sposób dwie hale zostały wynajęte – pierwsza na magazyn, a druga na lakiernię.

Naprawa karoserii samochodowej to praca wymagająca dokładności, precyzji i odpowiednich warunków, takich jak stabilna temperatura i brak wilgoci w miejscu pracy. Z tych powodów jedna z łódzkich lakierni, firma FastGloss przeniosła swoja działalność do hali Thermohall™. Na powierzchni 500 mkw powstały stanowiska do naprawy uszkodzonej karoserii, podnośniki i komora lakiernicza. W hali znalazło się również miejsce na pomieszczenia socjalne: kuchnię dla pracowników, łazienkę, biuro i poczekalnię dla klientów.

Dodatkową korzyścią z przenosin pod termodach jest niższy koszt wynajmu powierzchni niż w tradycyjnej, murowanej hali. Doskonała termoizolacji hali zmniejsza wydatki na ogrzewanie i klimatyzację, co przełożyło się na niższą cenę wynajmu hali za mkw.

Hala całoroczna wybudowana z myślą o wynajmie komercyjnym to dobry sposób na biznes. Pomieści magazyn, małą produkcję lub, jak widzicie na zdjęciach, lakiernię samochodową. W przypadku hal całorocznych Thermohall™ możliwości zagospodarowania przestrzeni są nieskończone.

Skontaktuj się z nami


michal.knop@rubbpolska.pl