Arrow down

Hangar dla lotniska Newquay w Wielkiej Brytanii

Wielkiej Brytanii

Arrow down

Hangar – warsztat dostarczony przez Rubb, pomieści Boeinga 737 lub Airbusa A320 na czas napraw i przeglądów.

Hala zaprojektowana przez Rubb została częścią infrastruktury Aerohub, Brytyjskiej Strefy Gospodarczej, mieszczącej się w Newquay w Kornwalii.

Specjalnie zaprojektowany hangar zapewnia odpowiednią ilość miejsca do konserwacji, napraw i remontów samolotów, przeprowadzanych przez Apple Aviation Group.

Montaż hangaru, który pomieści samoloty o rozpiętości skrzydeł Boeinga 757, przebiegał według standardowego modelu – najpierw zainstalowano stalową strukturę, a następnie okryto ją okładziną Thermohall™. Hangar przeznaczony jest głównie do prac konserwacyjnych i naprawczych, ale służy również jako tymczasowy garaż lub miejsce generalnych remontów floty samolotowej.

Proste w montażu konstrukcje i elastyczne podejście Rubb po projektu pozwoliło na szybką rozbudowę powierzchni garażowo – operacyjnej zgodnie z wymaganiami Klienta. Takie podejście jest kluczowe, jeśli chcemy, aby biznes był prowadzony w sposób konkurencyjny i uczynił lotnisko Newquay ważnym miejscem na mapie ośrodków MRO, z którego usług będzie chciało korzystać coraz więcej linii lotniczych.

Dyrektor zarządzający, lotnisko Newquay, Kornwalia Al Titterington