Arrow down

Park trampolin w Newquay

Arrow down

Hale sportowe Thermohall™ zostały już przetestowane przez szkoły i kluby sportowe. Od niedawna testowane są również jako miejsca wypoczynku i rekreacji dla rodzin.

W Newquay, pod naszym autorskim zadaszeniem, powstał lokalny park trampolin. Jest to kolejny przykład hali sportowej, w której ściany wykonaliśmy w technologii łączonej. Od fundamentu do wysokości 3 metrów zastosowaliśmy pyty warstwowe. Pozostałą część ścian – 2 metry – oraz dach wykonaliśmy w sprawdzonej, opatentowanej technologii Thermohall™.

Jako termoizolację zastosowaliśmy wełnę szklaną o grubości 100 mm, która stabilizuje temperaturę wewnątrz hali sportowej. Dzięki temu przestrzeń do zabaw jest dostępna cały rok, niezależnie od kapryśnej, angielskiej pogody.

Powierzchnia parku to 1944 m2. Mieszczą się tam nie tyko trampoliny i miejsce zabaw dla najmłodszych, ale również pomieszczenia socjalne. Zamiast dzielić przestrzeń ściankami działowymi, przebieralnie, łazienki i pokoje dla personelu zostały umieszczone w kontenerach. Kolorowe kubiki zapewniają łatwy dostęp do pomieszczeń, nie dzielą otwartej przestrzeni hali i dobrze komponują się z charakterem miejsca.

Park trampolin oraz halę Thermohall™ możecie obejrzeć od środka klikając w ten opis.

Termohale zostały przetestowane zarówno przez profesjonalnych sportowców, uniwersyteckie kluby sportowe, a także szkoły.