Arrow down

Wynajem hali magazynowej

Badać

Dopiero rozwijasz swój biznes, ale twój budżet nie przewiduje tak poważnej inwestycji jak budowa hali magazynowej? Twoja firma rośnie i szukasz dodatkowej powierzchni magazynowej, dostępnej od ręki?

Mamy rozwiązanie.

Co otrzymasz w pakiecie, wynajmując halę magazynową z izolacją Thermohall™?

  • gwarancję bezpieczeństwa – przechowywane przez ciebie towary będą chronione przed wilgocią i szkodliwymi wahaniami temperatury.
  • oszczędności – dzięki skutecznej termoizolacji nie wydasz milionów na ogrzewanie i chłodzenie hali, a zaoszczędzone w ten sposób pieniądze możesz… zainwestować w firmę.
  • wygodę – cała przestrzeń w środku hali jest do twojej dyspozycji, nie zastaniesz tam zawadzających słupów, podpór ani zbyt nisko osadzonych elementów konstrukcji.

Thermohall™ łączy przyjemne z pożytecznym. Jako hala magazynowa na wynajem zapewni skuteczną ochronę i zwiększy twoją efektywność. A przy tym wyróżni się niebanalnym, miłym dla oka designem.

 

Co otrzymasz w pakiecie, wynajmując halę magazynową z izolacją Thermohall™?

  • w branży RTV i AGD – jako magazyn elektroniki i sprzętu wrażliwego na wilgoć
  • w branży spożywczej i przetwórstwie – jako magazyn na napoje, żywność suchą, a także tam, gdzie konieczna jest kontrola temperatury
  • w rolnictwie – jako magazyn sezonowy na pasze, zboża lub nawozy i jednocześnie całoroczny garaż oraz warsztat na maszyny rolnicze
  • w branży produkcyjnej i przemyśle – jako magazyn przyprodukcyjny, hala warsztatowa, magazyn wysokiego składowania
  • w logistyce – jako magazyn buforowy lub miejsce do przygotowywania wysyłek
  • w transporcie – jako garaż lub hala warsztatowa

A to nie wszystkie możliwości, które oferuje wynajem magazynów marki Rubb.

Warunki wynajmu hali magazynowej.

Wspieramy rozwój polskich przedsiębiorców, zarówno tych dopiero tworzących swoje firmy, jak i dojrzałe biznesy. W ramach współpracy oferujemy preferencyjne warunki wynajmu długoterminowego (min. 5 lat), konkurencyjną stawkę miesięczną, a także korzystną opcję wykupu hali po zakończeniu okresu najmu.

A co z formalnościami? Oprócz umowy na długoterminowy wynajem hali otrzymasz u nas również wsparcie związane z uzyskaniem pozwolenia na budowę hali lub jej zgłoszeniem w urzędzie.

Zerknij do naszego artykułu na ten temat: Hale ocieplane – na zgłoszenie czy na pozwolenie? Wyjaśniamy.

Zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie twoje pytania związane z wynajmem hali magazynowej.
Napisz maila na info@rubbpolska.pl lub wypełnij krótki formularz poniżej.

Skontaktuj się z nami


michal.knop@rubbpolska.pl