Zasady leasingowe w Rubb Polska.

Twoja firma się powiększa, ale przeciążony budżet nie pozwala na zakup dodatkowej przestrzeni do rozwoju? Wielu przedsiębiorców staje przed podobnym problemem. W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem jest leasing hali.

Zjeść ciastko i mieć ciastko, czyli leasing hal

Tymczasowy brak funduszy na powiększenie hali produkcyjnej, budowę hali przemysłowej czy postawienie hali magazynowej nie powinien być hamulcem dla rozwoju firmy. Sposobem na pozyskanie dodatkowej przestrzeni do działań biznesowych, a jednocześnie oszczędnej dla portfela jest finansowanie w postaci leasingu. W ten sposób twój biznes rośnie, ty korzystasz na rozwoju, a budżet nie jest obciążony wysoką ratą kredytu.

Finansowanie hal – zasady leasingowe w Rubb Polska

W Rubb Polska projektujemy hale dopasowane do wymagań inwestorów. Żadna hala nie jest taka sama, gdyż firmy prowadzone przez naszych klientów znacznie różnią się od siebie. Z tego samego powodu oferujemy zasady leasingowe hal izolowanych dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego przedsiębiorstwa.

Co możemy zaoferować twojej firmie?

Najpopularniejszą, sprawdzoną formą finansowania hal izolowanych jest leasing operacyjny. Jest on dostępny dla wszystkich form działalności gospodarczych: spółek cywilnych, spółek prawa handlowego, a także osób prowadzących działalność gospodarczą oraz rolników, czyli osób takiej działalności nie prowadzących.
Ten sposób finansowania możliwy jest praktycznie dla każdego rodzaju hali. Oferujemy więc:

 • leasing hali magazynowej
 • leasing hali produkcyjnej
 • leasing hal przemysłowych
 • leasing hal namiotowych
 • leasing hal rolniczych

Leasing hal w Rubb Polska – szczegóły

 • długość trwania leasingu to od 4 do 7 lat
 • indywidualny harmonogram spłat, dostosowany do sezonowości twojego biznesu lub innych potrzeb przedsiębiorstwa
 • minimalna opłata wstępna na poziomie od 1% wartości inwestycji (maksymalnie – 45%)
 • możliwość wykupu hali po zakończeniu leasingu
 • finansowanie kwoty netto inwestycji
 • pełna rata leasingowa (odsetki + kapitał) zaliczana jest do kosztów uzyskania przychodów
 • wpłata wstępna jest w całości kosztem uzyskania przychodu

Ważną kwestią w przypadku leasingu hali jest spełnienie następujących warunków: hala musi być rozbieralna i przenośna. Z tego tytułu leasing hal z płyt warstwowych jest niemożliwy, gdyż poszycie takich hal, ze względu na swoją sztywność, jest uważane za niedemontowane, a hale na niemożliwe do przeniesienia w inne miejsce.

Hale izolowane Thermohall™ nie mają tego problemu – ich poszycie jest miękkie, a tym samym łatwe do demontowania. A rdzeń poszycia, wykonany z wełny szklanej, zapewnia doskonałe warunki termiczne w hali.

Widać, jak dużą przewagę nad halą z płyt PIR ma ocieplana hala Themrohall™.

Ponieważ cenimy czas naszych klientów, formalności związane z leasingiem hali okroiliśmy do minimum. Jesteśmy w stanie załatwić wszelkie procedury na jednym spotkaniu, aby inwestor jak najszybciej mógł skorzystać z nowego miejsca do przechowywania czy produkcji.

Leasing hal i może być doskonałym sposobem na rozwój twojej firmy – napisz do nas i umów się na  spotkanie: info@rubbpolska.pl