Arrow down

Hale handlowe

Badać

Ciepło, cieplej, Thermohall™

Porównując koszty ogrzewania termohali oraz hali z dachem pneumatycznym i ścianami z płyt PIRzdecydowanie lepszą inwestycją będzie hala ocieplana wykonana w technologii Thermohall™. Dzięki skutecznej termoizolacji ścian i dachu wydatki na ogrzewanie hali w sezonie zimowym są mniejsze o połowę.

Konkurencyjne rozwiązania nie są w stanie zapewnić podobnych korzyści. Dostępne na rynku polskim hale z dachem pneumatycznym (znane również jako hale namiotowe całoroczne) mają znikomą wydajność termiczną oraz mogą powodować problemy ze skraplaniem się wody na suficie i ścianach hali.

Thermohall™

Grubość izolacji Współczynnik U
50 mm 0,67 W/m2K
100 mm 0,36 W/m2K
150 mm 0,23 W/m2K
200 mm 0,17 W/m2K
250 mm 0,14 W/m2K

Warstwa zewnętrzna
wysokowytrzymała, ognioodporna i samoczyszcząca się tkanina PCV.

Wypełnienie
wełna szklana o wysokiej gęstości.

Warstwa wewnętrzna
samoczyszcząca się tkanina PCV.

Wygodna i przestronna hala warsztatowa

Hala warsztatowa Rubb ma konstrukcję zbudowaną w oparciu o szerokie przęsła, dzięki czemu w jej wnętrzu nie występują dodatkowe, przeszkadzające podpory i jest przestronna. Jej wymiary są każdorazowo dostosowywane do rodzaju prac w niej przeprowadzanych. Gwarantujemy, że nasze hale pomieszczą urządzenia dużych rozmiarów, podnośniki, suwnice, a także wysokie regały magazynowe. Hala warsztatowa Rubb to nie tylko wydajna termoizolacja, ale stabilna, cynkowana konstrukcja stalowa. Od zewnątrz okrywa ją poszycie ocieplające, od wewnątrz jest nieosłonięta, ponieważ służy jako stelaż dla instalacji elektrycznej, oświetlenia, przewodów sprężonego powietrza czy dodatkowej wentylacji.

Ponadto hala warsztatowa Rubb jest mobilna, co oznacza, że można przenosić ją tam, gdzie akurat jest potrzebna. Ponieważ nie jest na stałe związana z gruntem, można posadowić ją na szynach, co może sprawdzić się np. w terminalach kolejowych, portach morskich czy stoczniach.
Hala warsztatowa to doskonała okazja do rozbudowy swojego przedsiębiorstwa o bardzo praktyczny i nowoczesny obiekt w znakomitej cenie.

Hale warsztatowe – możliwości zastosowania

Obecnie wiele firm coraz prężniej się rozwija i stawia na nowoczesne technologie. Tym samym większość z nich decyduje się inwestować w konstrukcje stalowe, ponieważ to nie tylko bardzo funkcjonalne rozwiązanie, ale jednocześnie umożliwia ono optymalizować koszty. Hale warsztatowe to odpowiedź na rosnące potrzeby firm, oferujących swoje usługi w zakresie budowy czy napraw. Co więcej, jest to miejsce wykonywania pracy dla tego rodzaju przedsiębiorstw i właśnie dlatego warto zainwestować w obiekt dobrej jakości.

Hale warsztatowe świetnie sprawdzają się, na przykład do wykonywania prac stolarskich, lakierowania samochodów czy obróbki metalu.

Hale warsztatowe – projekt i cena obiektu

Jako producent profesjonalnych obiektów ze stali, gwarantujemy, że nasze hale będą dopasowane do Państwa oczekiwań oraz potrzeb. W zależności od ich przeznaczenia, projektujemy je w taki sposób, żeby były jak najbardziej praktyczne. Ostateczna cena zależna jest od takich czynników jak wielkość obiektu czy dodatkowe elementy.

Skontaktuj się z nami


michal.knop@rubbpolska.pl