Arrow down

Hale basenowe

Badać

Nowoczesne hale basenowe

Pływanie to jedna z najczęściej wybieranych form spędzania czasu wolnego. Obecnie baseny budowane są w każdym mieście, a mniejsze obiekty nawet na osiedlach. Dzięki temu możliwe jest pływanie o każdej porze roku. Projektowane przez nas hale basenowe posiadają ogrzewane dachy, co pozwala utrzymać temperaturę wewnątrz obiektu, co wpływa na niskie koszty jego utrzymanie. W ten sposób w łatwy sposób pływalnia może znaleźć się niemal w każdym miejscu.

Ciepło, cieplej, Thermohall™

Porównując koszty ogrzewania termohali oraz hali z dachem pneumatycznym i ścianami z płyt PIRzdecydowanie lepszą inwestycją będzie hala ocieplana wykonana w technologii Thermohall™. Dzięki skutecznej termoizolacji ścian i dachu wydatki na ogrzewanie hali w sezonie zimowym są mniejsze o połowę.

Konkurencyjne rozwiązania nie są w stanie zapewnić podobnych korzyści. Dostępne na rynku polskim hale z dachem pneumatycznym (znane również jako hale namiotowe całoroczne) mają znikomą wydajność termiczną oraz mogą powodować problemy ze skraplaniem się wody na suficie i ścianach hali.

Thermohall™

Grubość izolacji Współczynnik U
50 mm 0,67 W/m2K
100 mm 0,36 W/m2K
150 mm 0,23 W/m2K
200 mm 0,17 W/m2K
250 mm 0,14 W/m2K

Warstwa zewnętrzna
wysokowytrzymała, ognioodporna i samoczyszcząca się tkanina PCV.

Wypełnienie
wełna szklana o wysokiej gęstości.

Warstwa wewnętrzna
samoczyszcząca się tkanina PCV.

Hale basenowa – cena i montaż

Rubb Polska to producent ocieplanych hal, a dzięki technologii Thermohall można je szybko postawić, przenieść, a nawet rozbudować. W zależności od wielkości konkretnego obiektu oraz wszelkich elementów dodatkowych, wykonujemy projekt, a następnie jego wycenę. Dla Klientów, którzy chcieliby postawić hale basenowe jedynie sezonowo, proponujemy wynajem gotowego obiektu. Zapraszamy do kontaktu.

Rubb Polska oferuje całoroczne hale basenowe, które, dzięki innowacyjnej technologii Thermohall™, umożliwiają znaczące ograniczenie kosztów ogrzewania i eksploatacji budowli. Gwarantuje to komfort oraz niskie koszty, co przekłada się na szybki zwrot z inwestycji. Ponadto, dzięki pełnej kontroli nad procesem budowy prefabrykatów, hale basenowe od Rubb Polska wyróżniają się najwyższą jakością oraz trwałością. Prefabrykacja elementów konstrukcyjnych umożliwia także montaż i demontaż każdej hali. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą na hale basenowe. Jesteśmy przekonani, że znajdziemy najlepsze rozwiązania dla Ciebie.

Skontaktuj się z nami


michal.knop@rubbpolska.pl