Arrow down

Hala dla bydła

Badać

Ciepło, cieplej, Thermohall™

Porównując koszty ogrzewania termohali oraz hali z dachem pneumatycznym i ścianami z płyt PIRzdecydowanie lepszą inwestycją będzie hala ocieplana wykonana w technologii Thermohall™. Dzięki skutecznej termoizolacji ścian i dachu wydatki na ogrzewanie hali w sezonie zimowym są mniejsze o połowę.

Konkurencyjne rozwiązania nie są w stanie zapewnić podobnych korzyści. Dostępne na rynku polskim hale z dachem pneumatycznym (znane również jako hale namiotowe całoroczne) mają znikomą wydajność termiczną oraz mogą powodować problemy ze skraplaniem się wody na suficie i ścianach hali.

Thermohall™

Grubość izolacji Współczynnik U
50 mm 0,67 W/m2K
100 mm 0,36 W/m2K
150 mm 0,23 W/m2K
200 mm 0,17 W/m2K
250 mm 0,14 W/m2K

Warstwa zewnętrzna
wysokowytrzymała, ognioodporna i samoczyszcząca się tkanina PCV.

Wypełnienie
wełna szklana o wysokiej gęstości.

Warstwa wewnętrzna
samoczyszcząca się tkanina PCV.

Jakie powinny być hale dla bydła?

Niewątpliwie współczesne rolnictwo czy hodowla zwierząt znacznie różnią się od tych sprzed kilku lat. Wiedzą o tym rolnicy oraz hodowcy i dlatego stawiają na coraz to nowsze rozwiązanie. Dotyczy to między innymi obiektów inwentarskich. Jako producent profesjonalnych konstrukcji ze stali, oferujemy innowacyjne rozwiązania, dzięki którym hodowla zwierząt będzie znacznie prostsza, a co ważne – tańsza w utrzymaniu. Jest to możliwe, ponieważ nie ma potrzeby inwestowania w budynek murowany, a sama budowa obiektu ze stali jest znacznie szybsza.

Hale dla bydła są projektowane w taki sposób, żeby zapewnić komfort zwierzętom, a jednocześnie ułatwić codzienną pracę hodowcom. Oferowane przez nas obiekty zapewniają bezpieczeństwo, niezależnie od warunków atmosferycznych. Co więcej, wyposażone są we wszelkie niezbędne udogodnienia, zgodne z przeznaczeniem budynku. Spełniają również wszelkie wymagania, które stawiane są hodowcom bydła.

Stalowe hale dla bydła odpowiedzią na wyzwania nowoczesnego hodowcy

Niska rentowność produkcji zwierzęcej wymaga od hodowców poszukiwania rozwiązań w zakresie budynków inwentarskich odznaczających się niską ceną oraz trwałością. Odpowiedzią na zmieniające się potrzeby rynku są hale dla bydła od Rubb Polska. Solidna i trwała konstrukcja oparta na prefabrykowanych elementach pozwala na szybką budowę hali dla bydła. Co więcej, hala dla bydła może być w dowolnym momencie rozbudowana.

Zastosowanie technologii Thermohall™, ograniczającej do minimum straty ciepła, wpływa na wysokość kosztów ogrzewania i eksploatacji. Hale dla bydła od Rubb Polska to nowoczesne konstrukcje, których zastosowanie z całą pewnością przyniesie szereg korzyści hodowcy. Zapewniamy projekt oraz montaż całego obiektu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Skontaktuj się z nami


michal.knop@rubbpolska.pl