Arrow down

Hale dla Służby Celnej

Badać

Ciepło, cieplej, Thermohall™

Porównując koszty ogrzewania termohali oraz hali z dachem pneumatycznym i ścianami z płyt PIRzdecydowanie lepszą inwestycją będzie hala ocieplana wykonana w technologii Thermohall™. Dzięki skutecznej termoizolacji ścian i dachu wydatki na ogrzewanie hali w sezonie zimowym są mniejsze o połowę.

Konkurencyjne rozwiązania nie są w stanie zapewnić podobnych korzyści. Dostępne na rynku polskim hale z dachem pneumatycznym (znane również jako hale namiotowe całoroczne) mają znikomą wydajność termiczną oraz mogą powodować problemy ze skraplaniem się wody na suficie i ścianach hali.

Thermohall™

Grubość izolacji Współczynnik U
50 mm 0,67 W/m2K
100 mm 0,36 W/m2K
150 mm 0,23 W/m2K
200 mm 0,17 W/m2K
250 mm 0,14 W/m2K

Warstwa zewnętrzna
wysokowytrzymała, ognioodporna i samoczyszcząca się tkanina PCV.

Wypełnienie
wełna szklana o wysokiej gęstości.

Warstwa wewnętrzna
samoczyszcząca się tkanina PCV.

Nowoczesne technologie budowy hal

Zastosowanie Innowacyjnej technologii Thermohall™ pozwala zminimalizować straty ciepła, dzięki czemu zwiększa się efektywność energetyczna konstrukcji. Hale dla Służby Celnej naszej produkcji wykonane są z najwyższej jakości elementów stalowych, dzięki czemu wykazują zwiększoną odporność na uszkodzenia oraz działania warunków atmosferycznych. Nasze konstrukcje cechuje najwyższy poziom bezpieczeństwa wynikający z pełnego nadzoru nad budową elementów hali. Co więcej, maksymalne uniknięcie wewnętrznych podpór konstrukcji pozwala zwiększyć jej funkcjonalność. Hale dla Służby Celnej umożliwiają utrzymanie różnego poziomu temperatur w jednej budowli, dzięki czemu zarządzanie magazynem jest proste i efektywne. Zastosowanie rozwiązań proponowanych przez Rubb Polska to szybki montaż i demontaż hali, a także możliwość jej łatwej rozbudowy. Hale dla Służby Celnej naszej produkcji to wyjątkowo korzystne i tanie w eksploatacji rozwiązanie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Nasze konstrukcje cechuje najwyższy poziom bezpieczeństwa wynikający z pełnego nadzoru nad budową elementów hali. Co więcej, maksymalne uniknięcie wewnętrznych podpór konstrukcji pozwala zwiększyć jej funkcjonalność. Hale dla Służby Celnej umożliwiają utrzymanie różnego poziomu temperatur w jednej budowli, dzięki czemu zarządzanie magazynem jest proste i efektywne. Zastosowanie rozwiązań proponowanych przez Rubb Polska to szybki montaż i demontaż hali, a także możliwość jej łatwej rozbudowy. Hale dla Służby Celnej naszej produkcji to wyjątkowo korzystne i tanie w eksploatacji rozwiązanie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Skontaktuj się z nami


michal.knop@rubbpolska.pl