Arrow down

Hale do badmintona

Badać

Ciepło, cieplej, Thermohall™

Porównując koszty ogrzewania termohali oraz hali z dachem pneumatycznym i ścianami z płyt PIRzdecydowanie lepszą inwestycją będzie hala ocieplana wykonana w technologii Thermohall™. Dzięki skutecznej termoizolacji ścian i dachu wydatki na ogrzewanie hali w sezonie zimowym są mniejsze o połowę.

Konkurencyjne rozwiązania nie są w stanie zapewnić podobnych korzyści. Dostępne na rynku polskim hale z dachem pneumatycznym (znane również jako hale namiotowe całoroczne) mają znikomą wydajność termiczną oraz mogą powodować problemy ze skraplaniem się wody na suficie i ścianach hali.

Thermohall™

Grubość izolacji Współczynnik U
50 mm 0,67 W/m2K
100 mm 0,36 W/m2K
150 mm 0,23 W/m2K
200 mm 0,17 W/m2K
250 mm 0,14 W/m2K

Warstwa zewnętrzna
wysokowytrzymała, ognioodporna i samoczyszcząca się tkanina PCV.

Wypełnienie
wełna szklana o wysokiej gęstości.

Warstwa wewnętrzna
samoczyszcząca się tkanina PCV.

Hale do badmintona – jakość i niskie koszty

Utrzymanie hali sportowej wiąże się z wysokimi kosztami przeznaczonymi na jej ogrzewanie i wentylację. Rubb Polska dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii Thermohall™ proponuje hale do badmintona wyróżniające się wśród konkurencji niezwykle niskimi kosztami eksploatacji. Ogrzewanie ścian oraz dachu i zminimalizowanie występowania mostków termicznych pozwala skutecznie obniżyć utratę ciepła, utrzymać stałą temperaturę w hali przez cały rok oraz zredukować koszty eksploatacji konstrukcji.

Zastosowanie najwyższej jakości materiałów oraz szczegółowy nadzór nad produkcją prefabrykatów sprawiają, że hale do badmintona naszej produkcji spełniają wszystkie, nawet najbardziej restrykcyjne normy jakościowe. Ponadto, prosta konstrukcja pozwala na szybki montaż lub rozbudowę hali. Rubb Polska oferuje najkorzystniejsze warunki związane z budową i eksploatacją hali do badmintona.

Korty do badmintona, które są dostosowane do potrzeb

Producent Rubb Polska proponuje niezwykle elastyczne hale do badmintona. Projekty uwzględniają rozmaite metraże oraz są całkowicie dostosowane nie tylko do potrzeb, ale również możliwości terenowych oraz oczekiwań klientów. Ich niezaprzeczalnym atutem jest również możliwość rozbudowywania oraz modyfikacji. Szybki demontaż i montaż sprawia, że korty do badmintona bezproblemowo można przenieść w inne miejsce. Ponadto wykorzystanie szerokich przęseł do budowy dachu powoduje, że wewnątrz nie znajdują się przeszkadzające podpory. Hale do badmintona można również dowolnie aranżować i wydzielać w nich dodatkowe pomieszczenia socjalne lub szatnie dla zawodników.

W ofercie Rubb Polska znajduje się nie tylko projektowanie czy budowa, ale również wynajem. Takie rozwiązanie pozwala zadaszyć korty do badmintona tylko sezonowo lub na próbę, aby sprawdzić opłacalność działalności. Cena takiego rozwiązania jest równie korzystna, co budowy. Zapraszamy do kontaktu, w celu omówienia szczegółów dotyczących hal do badmintona.

Skontaktuj się z nami


michal.knop@rubbpolska.pl