Arrow down

Hale do piłki nożnej

Badać

Ciepło, cieplej, Thermohall™

Porównując koszty ogrzewania termohali oraz hali z dachem pneumatycznym i ścianami z płyt PIRzdecydowanie lepszą inwestycją będzie hala ocieplana wykonana w technologii Thermohall™. Dzięki skutecznej termoizolacji ścian i dachu wydatki na ogrzewanie hali w sezonie zimowym są mniejsze o połowę.

Konkurencyjne rozwiązania nie są w stanie zapewnić podobnych korzyści. Dostępne na rynku polskim hale z dachem pneumatycznym (znane również jako hale namiotowe całoroczne) mają znikomą wydajność termiczną oraz mogą powodować problemy ze skraplaniem się wody na suficie i ścianach hali.

Thermohall™

Grubość izolacji Współczynnik U
50 mm 0,67 W/m2K
100 mm 0,36 W/m2K
150 mm 0,23 W/m2K
200 mm 0,17 W/m2K
250 mm 0,14 W/m2K

Warstwa zewnętrzna
wysokowytrzymała, ognioodporna i samoczyszcząca się tkanina PCV.

Wypełnienie
wełna szklana o wysokiej gęstości.

Warstwa wewnętrzna
samoczyszcząca się tkanina PCV.

Stalowe hale do piłki nożnej

Rubb Polska to producent specjalistycznych obiektów wykonanych ze stali. Doskonale sprawdzą się one między innymi jako hale do piłki nożnej. To świetne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie potrzebne jest miejsce do gry, niemal od zaraz. Takie obiekty powstają znaczniej szybciej, jednak są równie trwałe oraz praktyczne, co budynki murowane. Dzięki temu można postawić je w dowolnym miejscu.

Oferowane przez nas obiekty są całkowicie dopasowane do ich przeznaczenia. Oznacza to, że wykonujemy projekt, który po zatwierdzeniu Klienta montujemy. W ten sposób hale do piłki nożnej mogą być również wyposażone w dodatkowe pomieszczenia wewnątrz, na przykład szatnie czy zaplecza.

Hale do piłki nożnej na lata

Rubb Polska oferuje wyjątkowo trwałe, solidne i tanie w użytkowaniu hale do piłki nożnej charakteryzujące się między innymi:

  • szybkim i łatwym procesem budowy,
  • szczelną i zapobiegającą utratom ciepła konstrukcją,
  • możliwością łatwej i szybkiej rozbudowy,
  • bezpieczeństwem i solidnością konstrukcji.

Wszystkie te właściwości sprawiają, że hale do piłki nożne od Rubb Polska można z powodzeniem wykorzystywać przez długi czas. Cena poszczególnych obiektów zależna jest od indywidualnego projektu oraz oczekiwań naszych Klientów. Proponujemy również wynajem gotowych już hal na dowolny okres czasu.

Zapraszamy do kontaktu i poznania dodatkowych korzyści, jakie oferuje Rubb Polska w zakresie hal stalowych i ich różnorodnego wykorzystania.

Skontaktuj się z nami


michal.knop@rubbpolska.pl