Arrow down

Hale do siatkówki

Badać

Ciepło, cieplej, Thermohall™

Porównując koszty ogrzewania termohali oraz hali z dachem pneumatycznym i ścianami z płyt PIRzdecydowanie lepszą inwestycją będzie hala ocieplana wykonana w technologii Thermohall™. Dzięki skutecznej termoizolacji ścian i dachu wydatki na ogrzewanie hali w sezonie zimowym są mniejsze o połowę.

Konkurencyjne rozwiązania nie są w stanie zapewnić podobnych korzyści. Dostępne na rynku polskim hale z dachem pneumatycznym (znane również jako hale namiotowe całoroczne) mają znikomą wydajność termiczną oraz mogą powodować problemy ze skraplaniem się wody na suficie i ścianach hali.

Thermohall™

Grubość izolacji Współczynnik U
50 mm 0,67 W/m2K
100 mm 0,36 W/m2K
150 mm 0,23 W/m2K
200 mm 0,17 W/m2K
250 mm 0,14 W/m2K

Warstwa zewnętrzna
wysokowytrzymała, ognioodporna i samoczyszcząca się tkanina PCV.

Wypełnienie
wełna szklana o wysokiej gęstości.

Warstwa wewnętrzna
samoczyszcząca się tkanina PCV.

Hale do siatkówki, które są dostosowane do potrzeb

Producent Rubb Polska oferuje hale do siatkówki, których projekty dostosowane są do potrzeb, oczekiwań oraz możliwości kontrahentów. Wykorzystanie szerokoprzęsłowej konstrukcji dachu sprawia, że wewnątrz nie znajdują się żadne dodatkowe podpory. Znacząco wpływa to na funkcjonalność obiektu. Ponadto projektowanie uwzględnia dowolną aranżację wnętrza, w którym można wydzielić pomieszczenia socjalne czy szatnie.

Proponowane przez Rubb Polska hale do siatkówki można również rozbudowywać, modyfikować lub przenosić, gdyż możliwy jest szybki demontaż oraz montaż. Dodatkowo w ofercie producenta znajduje się nie tylko budowa, lecz także wynajem zadaszonych obiektów sportowych. Hale do siatkówki można zatem wykorzystywać sezonowo, np. w okresie jesienno-zimowym.

Niskie koszty i długotrwałe użytkowanie

Rubb Polska proponuje hale do siatkówki i innych sportów zespołowych, których trwałość jest wyjątkowo wysoka i sięga nawet 25 lat. Szczegółowy nadzór nad budową prefabrykatów każdej hali pozwala nam oferować jedynie najwyższej jakości rozwiązania. Hale do siatkówki od Rubb Polska zapewniają stabilną temperaturę wewnątrz oraz odpowiednią wentylację i brak skraplania się pary na ścianach i suficie.

Zagwarantowanie bezpieczeństwa oraz optymalnych warunków do uprawiania sportu stawiamy na równi z bezpieczeństwem obiektu. Dlatego też do ocieplenia hali stosujemy wyłącznie niepalną wełnę szklaną, a pozostałe elementy wykonujemy z ognioodpornych elementów. Funkcjonalne, tanie i bezpieczne hale do siatkówki oraz innych sportów zespołowych od Rubb Polska, to oferta, obok której nie można przejść obojętnie. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami produktu.

Skontaktuj się z nami


michal.knop@rubbpolska.pl