Arrow down

Hale do słomy

Badać

Ciepło, cieplej, Thermohall™

Porównując koszty ogrzewania termohali oraz hali z dachem pneumatycznym i ścianami z płyt PIRzdecydowanie lepszą inwestycją będzie hala ocieplana wykonana w technologii Thermohall™. Dzięki skutecznej termoizolacji ścian i dachu wydatki na ogrzewanie hali w sezonie zimowym są mniejsze o połowę.

Konkurencyjne rozwiązania nie są w stanie zapewnić podobnych korzyści. Dostępne na rynku polskim hale z dachem pneumatycznym (znane również jako hale namiotowe całoroczne) mają znikomą wydajność termiczną oraz mogą powodować problemy ze skraplaniem się wody na suficie i ścianach hali.

Thermohall™

Grubość izolacji Współczynnik U
50 mm 0,67 W/m2K
100 mm 0,36 W/m2K
150 mm 0,23 W/m2K
200 mm 0,17 W/m2K
250 mm 0,14 W/m2K

Warstwa zewnętrzna
wysokowytrzymała, ognioodporna i samoczyszcząca się tkanina PCV.

Wypełnienie
wełna szklana o wysokiej gęstości.

Warstwa wewnętrzna
samoczyszcząca się tkanina PCV.

Hale do słomy dla rolników

Siano i słoma to artykuły, które powinny być dobrze przechowywane w gospodarstwie. Odpowiednie warunki gwarantują, że plony będzie można wykorzystywać na wiele różnych sposobów przez długi czas, a co ważne – będę zabezpieczone we właściwy sposób. Jako producent specjalistycznych magazynów siana i słomy proponujemy Państwu zarówno wynajem tego rodzaju obiektów, jak i ich budowę.

Magazyny siana i słomy w naszej ofercie

To, co nas wyróżnia to przede wszystkim wysoka jakość oferowanych przez nas produktów. Tym samym hale do słomy będą odpowiednie do każdego rodzaju gospodarstwa. Możemy wykonać projekt, który będzie całkowicie dopasowany do Państwa potrzeb czy specyfiki codziennej pracy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. A w razie jakichkolwiek pytań – do bezpośredniego kontaktu z nami.

Alternatywa dla tradycyjnych rozwiązań

Uniwersalne hale do słomy naszej produkcji są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych budynków murowanych, a koszty ich utrzymania są nawet trzykrotnie niższe. Lekka konstrukcja, szybki montaż, a także możliwość łatwego przemieszczenia powodują, że hale na słomę od Rubb Polska to rozwiązanie idealne pod każdym względem. Hale na słomę mogą być wykorzystywane równie dobrze w celu przechowywania innych płodów rolnych czy maszyn i sprzętu rolniczego.

Niezwykle ważną cechą każdej hali produkowanej przez Rubb Polska jest wykorzystanie technologii Thermohall™ pozwalającej na znaczące ograniczenie strat ciepła oraz utrzymanie odpowiedniej temperatury wewnątrz pomieszczenia przez cały rok. Nie zapominamy również o bezpieczeństwie. Hale na słomę naszej produkcji to solidne konstrukcje odporne na działanie zewnętrznych warunków atmosferycznych, a także wykonane z ognioodpornych materiałów i ocieplone niepalną watą szklaną. Wasze plony będą bezpieczne w halach na słomę produkcji Rubb Polska.

Skontaktuj się z nami


michal.knop@rubbpolska.pl