Arrow down

Hale do zimowania jachtów

Badać

Ciepło, cieplej, Thermohall™

Porównując koszty ogrzewania termohali oraz hali z dachem pneumatycznym i ścianami z płyt PIRzdecydowanie lepszą inwestycją będzie hala ocieplana wykonana w technologii Thermohall™. Dzięki skutecznej termoizolacji ścian i dachu wydatki na ogrzewanie hali w sezonie zimowym są mniejsze o połowę.

Konkurencyjne rozwiązania nie są w stanie zapewnić podobnych korzyści. Dostępne na rynku polskim hale z dachem pneumatycznym (znane również jako hale namiotowe całoroczne) mają znikomą wydajność termiczną oraz mogą powodować problemy ze skraplaniem się wody na suficie i ścianach hali.

Thermohall™

Grubość izolacji Współczynnik U
50 mm 0,67 W/m2K
100 mm 0,36 W/m2K
150 mm 0,23 W/m2K
200 mm 0,17 W/m2K
250 mm 0,14 W/m2K

Warstwa zewnętrzna
wysokowytrzymała, ognioodporna i samoczyszcząca się tkanina PCV.

Wypełnienie
wełna szklana o wysokiej gęstości.

Warstwa wewnętrzna
samoczyszcząca się tkanina PCV.

Bezpieczeństwo łodzi i niskie koszty użytkowania

Niezaprzeczalnie hale do zimowania jachtów muszą charakteryzować się wyjątkową solidnością konstrukcji oraz zastosowaniem rozwiązań umożliwiających utrzymania odpowiednich warunków wewnątrz przez cały okres przechowywania cennych łodzi. Rubb Polska poleca Waszej uwadze hale do zimowania jachtów wykonane w technologii Thermohall™, charakteryzującej się skutecznym wyeliminowaniem strat ciepła oraz możliwością utrzymania stałej temperatury przez cały okres użytkowania hali. Dzięki temu cena za jej eksploatację jest niska. Dodatkowo szkielet hali zrobiony jest z cynkowanej ogniowo stali, co skutecznie zapobiega jej niszczeniu oraz eliminuje procesy korozyjne.

Hale do zimowania łodzi są zatem łatwe w utrzymaniu i generują minimalne koszty związane z konserwacją. Zastosowane rozwiązania konstrukcyjne chronią ponadto przed skraplaniem się wody pod dachem i na ścianach hali. Dzięki temu oczekująca na sezon łódź będzie zabezpieczona przed działaniem wilgoci i zmiennej temperatury. Hale do zimowania jachtów od Rubb Polska na skutek wyeliminowania wewnętrznych podpór są wyjątkowo funkcjonalne i ustawne.

Dodatkowo przemyślane projekty gwarantują bezproblemowy montaż. Nie musicie się równie obawiać o zagrożenie pożarowe. Nasze hale do zimowania jachtów ocieplone są niepalną watą szklaną oraz skonstruowane z elementów ognioodpornych. Zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością poznamy Wasze plany i cele związane z budową hal stalowych.

Szyte na miarę Hale do zimowania jachtów

Producent Rubb Polska wytwarza hale do zimowania łodzi, które dostosowane są do potrzeb oraz możliwości. Projektowanie uwzględnia oczekiwania klientów, którzy mogą dowolnie aranżować wnętrze. Hale do zimowania jachtów można rozbudowywać, modyfikować czy w łatwy sposób przenosić, gdyż wymagania dotyczące fundamentów są wyjątkowo korzystne i elastyczne. Jednocześnie cała konstrukcja jest bardzo trwała a stalowy szkielet dużo lepiej sprawdza się od aluminiowego.

Do postawienia takiej hali nie są potrzebne również zgody budowlane. Ponadto w ofercie Ruub Polska jest nie tylko budowa, ale również wynajem. Hale do zimowania jachtów można zatem wykorzystywać sezonowo, wtedy kiedy jest to niezbędne.

Skontaktuj się z nami


michal.knop@rubbpolska.pl