Arrow down

Hale garażowe

Badać

Ciepło, cieplej, Thermohall™

Porównując koszty ogrzewania termohali oraz hali z dachem pneumatycznym i ścianami z płyt PIRzdecydowanie lepszą inwestycją będzie hala ocieplana wykonana w technologii Thermohall™. Dzięki skutecznej termoizolacji ścian i dachu wydatki na ogrzewanie hali w sezonie zimowym są mniejsze o połowę.

Konkurencyjne rozwiązania nie są w stanie zapewnić podobnych korzyści. Dostępne na rynku polskim hale z dachem pneumatycznym (znane również jako hale namiotowe całoroczne) mają znikomą wydajność termiczną oraz mogą powodować problemy ze skraplaniem się wody na suficie i ścianach hali.

Thermohall™

Grubość izolacji Współczynnik U
50 mm 0,67 W/m2K
100 mm 0,36 W/m2K
150 mm 0,23 W/m2K
200 mm 0,17 W/m2K
250 mm 0,14 W/m2K

Warstwa zewnętrzna
wysokowytrzymała, ognioodporna i samoczyszcząca się tkanina PCV.

Wypełnienie
wełna szklana o wysokiej gęstości.

Warstwa wewnętrzna
samoczyszcząca się tkanina PCV.

Zalety hal garażowych od Rubb Polska

Hale garażowe Thermohall™ to także gwarancja oszczędności. Dzięki utrzymaniu stabilnych temperatur, w hali-garażu spada ryzyko wystąpienia usterek w przechowywanych samochodach. Niskie koszty serwisowania aut i innych urządzeń to jedna z długofalowych korzyści wyboru naszych hal. Zaletą są również niskie koszty eksploatacyjne oraz cena za konserwację. Szczelne poszycie oraz stalowy szkielet jaki posiadają hale garażowe gwarantują kolejne oszczędności.

Rubb Polska – gwarancja jakości

Nasze doświadczenie w budowie hal garażowych potwierdzają liczne realizacje w kraju oraz na całym świecie. Jesteśmy w stanie podjąć się nawet najbardziej wymagających inwestycji, gwarantując przy tym najwyższą jakość naszych hal. Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych halą garażową Thermohall™.

Wytrzymałe, solidne i bezpieczne hale garażowe

Producent Rubb Polska proponuje bardzo wytrzymałe oraz bezpieczne hale garażowe. Szkielet wykonany ze stali jest znacznie bardziej solidny od tych aluminiowych. Dzięki temu wytrzymuje on dużo większe obciążenia i doskonale sprawdza się w strefie klimatycznej, w której dochodzi do obfitych opadów śniegu. Ponadto stal jest cynkowana ogniowo od wewnątrz i na zewnątrz, co zapobiega występowaniu korozji. Projekty na podstawie, których powstają hale garażowe uwzględniają również prefabrykowane poszycie z wełny szklanej i najwyższej jakości tkaniny PCV, które mają właściwości niepalne.

W ofercie Rubb Polska znajduje się nie tylko projektowanie, montaż czy budowa, ale również wynajem. Hale garażowe dostępne są zatem również okresowo.

Skontaktuj się z nami


michal.knop@rubbpolska.pl