Arrow down

Tymczasowe hale magazynowe

Badać

Tymczasowe hale magazynowe – stawiaj bez zezwolenia

Ciepło, cieplej, Thermohall™

Porównując koszty ogrzewania termohali oraz hali z dachem pneumatycznym i ścianami z płyt PIRzdecydowanie lepszą inwestycją będzie hala ocieplana wykonana w technologii Thermohall™. Dzięki skutecznej termoizolacji ścian i dachu wydatki na ogrzewanie hali w sezonie zimowym są mniejsze o połowę.

Konkurencyjne rozwiązania nie są w stanie zapewnić podobnych korzyści. Dostępne na rynku polskim hale z dachem pneumatycznym (znane również jako hale namiotowe całoroczne) mają znikomą wydajność termiczną oraz mogą powodować problemy ze skraplaniem się wody na suficie i ścianach hali.

Thermohall™

Grubość izolacji Współczynnik U
50 mm 0,67 W/m2K
100 mm 0,36 W/m2K
150 mm 0,23 W/m2K
200 mm 0,17 W/m2K
250 mm 0,14 W/m2K

Warstwa zewnętrzna
wysokowytrzymała, ognioodporna i samoczyszcząca się tkanina PCV.

Wypełnienie
wełna szklana o wysokiej gęstości.

Warstwa wewnętrzna
samoczyszcząca się tkanina PCV.

Tymczasowe hale magazynowe również mogą być ocieplane

Tymczasowe hale magazynowe korzystają z innowacyjnego i unikalnego systemu Thermohall™ marki Rubb.Jest to unikalny w skali kraju i jednocześnie najbardziej efektywny system ocieplenia tymczasowych hal magazynowych. Jego przewaga nad standardowymi magazynami, takimi jak hale z płyt warstwowych to utrzymywanie stabilnej temperatury wewnątrz i brak skraplania się wody na ścianach i suficie. Pozwala to na przechowywanie w hali produktów najróżniejszego typu: zbóż, owoców, warzyw, mięsa, mebli czy sprzętu AGD, elektroniki i specjalistycznych maszyn. Dzięki systemowi Thermohall™ zapewnisz swoim towarom bezpieczeństwo i będziesz miał pewność, że będą one w dobrym stanie. Ponadto hale z tym systemem mogą w jednym wnętrzu mieć kilka stref temperatury.

Tymczasowe hale magazynowe – komfortowa i dostosowana przestrzeń

Projektowane przez nas tymczasowe hale magazynowe są dostosowane do preferencji i wymagań klientów, a także warunków atmosferycznych panujących w danym regionie. Nasi Klienci mogą dobrać optymalną wielkość hali, miejsce rozmieszczenia urządzeń oraz pomieszczeń socjalnych, kształt dachu, czy dowolnie zaaranżować wnętrze. Tymczasowe hale magazynowe mają bardzo stabilną konstrukcję, która pozwala na bezproblemową relokację obiektu. Wnętrze jest z kolei bardzo przestronne i dzięki zastosowaniu szerokich przęseł w środku nie znajdują się dodatkowe podpory. Dzięki temu jest bardzo dużo miejsca i pracę można wykonywać w komfortowych warunkach.

Tymczasowe hale magazynowe to bardzo dobre i konkurencyjne cenowo rozwiązanie, które jest doskonałą alternatywą dla budowy stałej hali. Dodatkową korzyścią jest też krótki czas instalacji hali oraz również szybką jej deinstalacja po sezonie. Poszycie i konstrukcja są projektowane w taki sposób, aby ułatwić demontaż i późniejsze przechowywanie hali.

Skontaktuj się z nami


michal.knop@rubbpolska.pl