Arrow down

Hale handlowe

Badać

Hale Thermohall™ z oferty Rubb Polska to doskonały wybór na hale handlowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, Rubb Polska gwarantuje swoim klientom rozwiązania najwyższej jakości. Nasze hale wyróżniają się wysoką izolacją cieplną, dzięki czemu mogą służyć jako obiekty handlowe przez cały rok.

Ciepło, cieplej, Thermohall™

Porównując koszty ogrzewania termohali oraz hali z dachem pneumatycznym i ścianami z płyt PIRzdecydowanie lepszą inwestycją będzie hala ocieplana wykonana w technologii Thermohall™. Dzięki skutecznej termoizolacji ścian i dachu wydatki na ogrzewanie hali w sezonie zimowym są mniejsze o połowę.

Konkurencyjne rozwiązania nie są w stanie zapewnić podobnych korzyści. Dostępne na rynku polskim hale z dachem pneumatycznym (znane również jako hale namiotowe całoroczne) mają znikomą wydajność termiczną oraz mogą powodować problemy ze skraplaniem się wody na suficie i ścianach hali.

Thermohall™

Grubość izolacji Współczynnik U
50 mm 0,67 W/m2K
100 mm 0,36 W/m2K
150 mm 0,23 W/m2K
200 mm 0,17 W/m2K
250 mm 0,14 W/m2K

Warstwa zewnętrzna
wysokowytrzymała, ognioodporna i samoczyszcząca się tkanina PCV.

Wypełnienie
wełna szklana o wysokiej gęstości.

Warstwa wewnętrzna
samoczyszcząca się tkanina PCV.

Hale handlowe – zastosowanie

Oferujemy hale handlowe które świetnie sprawdzą się jako obiekty do sprzedaży różnego rodzaju produktów, między innymi:

  • artykułów spożywczych,
  • odzieży,
  • sprzętu RTV i AGD
  • sprzętu komputerowego,
  • materiałów budowlanych,
  • mebli,
  • samochodów,
  • maszyn rolniczych.

Zastosowań handlowych dla naszych hal jest jednak dużo więcej. Ze względu na doskonałe parametry, hale Thermohall™ są rozwiązaniem niezwykle uniwersalnym, które świetnie sprawdzi się w każdych warunkach. Możemy wykonać zindywidualizowany projekt hali targowej, uwzględniając wszystkie Państwa potrzeby, od których zależy także cena obiektu. W celu omówienia szczegółów lub złożenia zamówienia, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami.

Skontaktuj się z nami


michal.knop@rubbpolska.pl