Arrow down

Hale lakiernicze

Badać

Ciepło, cieplej, Thermohall™

Porównując koszty ogrzewania termohali oraz hali z dachem pneumatycznym i ścianami z płyt PIRzdecydowanie lepszą inwestycją będzie hala ocieplana wykonana w technologii Thermohall™. Dzięki skutecznej termoizolacji ścian i dachu wydatki na ogrzewanie hali w sezonie zimowym są mniejsze o połowę.

Konkurencyjne rozwiązania nie są w stanie zapewnić podobnych korzyści. Dostępne na rynku polskim hale z dachem pneumatycznym (znane również jako hale namiotowe całoroczne) mają znikomą wydajność termiczną oraz mogą powodować problemy ze skraplaniem się wody na suficie i ścianach hali.

Thermohall™

Grubość izolacji Współczynnik U
50 mm 0,67 W/m2K
100 mm 0,36 W/m2K
150 mm 0,23 W/m2K
200 mm 0,17 W/m2K
250 mm 0,14 W/m2K

Warstwa zewnętrzna
wysokowytrzymała, ognioodporna i samoczyszcząca się tkanina PCV.

Wypełnienie
wełna szklana o wysokiej gęstości.

Warstwa wewnętrzna
samoczyszcząca się tkanina PCV.

Hale lakiernicze od Rubb Polska

Nasze hale lakiernicze są szybkie w montażu oraz atrakcyjne finansowo, spełniają także wszystkie standardy bezpieczeństwa. Są również łatwe oraz ekonomiczne w utrzymaniu. Mogą być Państwo pewni, że hale lakiernicze świetnie sprawdzą się jako alternatywy dla kabin i komór do lakierowania.

Hale są budowane w oparciu o indywidualne ustalenia, dlatego wielkość i wygląd obiektu można dowolnie dostosować w oparciu o Państwa potrzeby. Ręczymy za ich wysoką jakość – nasze hale lakiernicze będą Państwu służyć przez wiele lat. Hale lakiernicze mogą służyć jako samodzielna pracownia, ale równie dobrze można umieścić je przy warsztacie. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb.

Kompleksowa oferta hal lakierniczych

Wszystkich zainteresowanych zakupem hali zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania, zaproponują wycenę, a w razie potrzeby doradzą w wyborze odpowiednich parametrów dla hali lakierniczej. Jako producent oferujemy nie tylko budowę obiektu, ale również projekt. Dzięki temu hala będzie najbardziej dopasowana do Państwa oczekiwań oraz potrzeb.

Ocieplane hale pod lakiernie

Ocieplane hale lakiernicze z oferty Rubb zostały wykonane w norweskiej technologii Thermohall™. Dzięki zastosowaniu tego systemu, nasze hale są wyjątkowo odporne na warunki atmosferyczne oraz dobrze trzymają ciepło. Wpływa to pozytywnie na koszt utrzymania i ocieplenia hali, a także na komfort i bezpieczeństwo jej użytkowania. Nasze hale powstają w zakładzie produkcyjnym w Łodzi i są produkowane z zachowaniem najwyższych standardów wykonania.

Ocieplane hale lakiernicze to świetna alternatywa dla tradycyjnych murowanych budynków. Z powodzeniem posłużą do wykonywania tego rodzaju prac. Co ważne, pozwolą również zoptymalizować koszty, ze względu na wykorzystanie nowoczesnej technologii Thermohall, która zapewnia również ocieplenie dachu.

Skontaktuj się z nami


michal.knop@rubbpolska.pl