Arrow down

Hale lotnicze

Badać

Ciepło, cieplej, Thermohall™

Porównując koszty ogrzewania termohali oraz hali z dachem pneumatycznym i ścianami z płyt PIRzdecydowanie lepszą inwestycją będzie hala ocieplana wykonana w technologii Thermohall™. Dzięki skutecznej termoizolacji ścian i dachu wydatki na ogrzewanie hali w sezonie zimowym są mniejsze o połowę.

Konkurencyjne rozwiązania nie są w stanie zapewnić podobnych korzyści. Dostępne na rynku polskim hale z dachem pneumatycznym (znane również jako hale namiotowe całoroczne) mają znikomą wydajność termiczną oraz mogą powodować problemy ze skraplaniem się wody na suficie i ścianach hali.

Thermohall™

Grubość izolacji Współczynnik U
50 mm 0,67 W/m2K
100 mm 0,36 W/m2K
150 mm 0,23 W/m2K
200 mm 0,17 W/m2K
250 mm 0,14 W/m2K

Warstwa zewnętrzna
wysokowytrzymała, ognioodporna i samoczyszcząca się tkanina PCV.

Wypełnienie
wełna szklana o wysokiej gęstości.

Warstwa wewnętrzna
samoczyszcząca się tkanina PCV.

Hangary lotnicze dostosowane do potrzeb

Produkowane przez nas hale lotnicze dostosowujemy do indywidualnych preferencji Klientów oraz funkcji jakie mają one spełniać. Ustalamy optymalne wymiary hangaru, dobieramy poziom ocieplenia do lokalizacji budynku, dodatkowe wyposażenie w postaci oświetlenia, suwnic czy pomieszczeń na części i narzędzia.

Jako producent hangarów zajmujemy się również ich szybkim, profesjonalnym montażem. Dodatkowym atutem jest też to, że nasze hangary lotnicze w każdej chwili powiększyć lub przebudować, a także przenieść.

Skontaktuj się z nami


michal.knop@rubbpolska.pl