Arrow down

Hale montażowe

Badać

Ciepło, cieplej, Thermohall™

Porównując koszty ogrzewania termohali oraz hali z dachem pneumatycznym i ścianami z płyt PIRzdecydowanie lepszą inwestycją będzie hala ocieplana wykonana w technologii Thermohall™. Dzięki skutecznej termoizolacji ścian i dachu wydatki na ogrzewanie hali w sezonie zimowym są mniejsze o połowę.

Konkurencyjne rozwiązania nie są w stanie zapewnić podobnych korzyści. Dostępne na rynku polskim hale z dachem pneumatycznym (znane również jako hale namiotowe całoroczne) mają znikomą wydajność termiczną oraz mogą powodować problemy ze skraplaniem się wody na suficie i ścianach hali.

Thermohall™

Grubość izolacji Współczynnik U
50 mm 0,67 W/m2K
100 mm 0,36 W/m2K
150 mm 0,23 W/m2K
200 mm 0,17 W/m2K
250 mm 0,14 W/m2K

Warstwa zewnętrzna
wysokowytrzymała, ognioodporna i samoczyszcząca się tkanina PCV.

Wypełnienie
wełna szklana o wysokiej gęstości.

Warstwa wewnętrzna
samoczyszcząca się tkanina PCV.

Hale montażowe od Rubb Polska

Podczas przygotowania projektu hal montażowych, na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby klienta. Nasze hale mogą mieć dowolny, wskazany przez zamawiającego metraż. Ponadto, hale Thermohall™ charakteryzują się doskonałą izolacją i są odporne na wilgoć. Hale te można bezpiecznie użytkować w wielu gałęziach przemysłu. W naszych halach można dokonywać montażu drobnych urządzeń, ale też sprzętu elektronicznego, samochodów czy maszyn rolniczych.

Dodatkowo w naszej ofercie znajduje się nie tylko budowa, ale również wynajem. Dzięki temu hale montażowe można wykorzystywać w okresach wzmożonej działalności lub sezonowo. Jako producent gwarantujemy szybką dostawę oraz sprawny montaż oraz profesjonalne projektowanie. Nasze hale montażowe to propozycja dla wszystkich ceniących nowoczesne i praktyczne rozwiązania.

Skontaktuj się z nami

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji hal montażowych oraz bogate portfolio projektów zrealizowanych na całym świecie. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania – serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Zalety naszych hal:

Proponowane przez nas hale, wykonane z użyciem systemu Thermohall™, stanowią świetny wybór na halę montażową. Ich głównymi zaletami są:

  • szybka budowa – wzniesienie hali ocieplanej to zazwyczaj kilka tygodni,
  • doskonała izolacja – utrzymywanie stałej temperatury przez cały rok,
  • odporność na warunki atmosferyczne,
  • ochrona przed wilgocią – w naszych halach zjawisko skraplania się wody wewnątrz hali wręcz nie występuje,
  • dźwiękoszczelność – dzięki czemu hałas z hali nie jest słyszalny na zewnątrz budynku,
  • niskie koszty eksploatacyjne – system ThermohallTM gwarantuje solidną termoizolację oraz szczelne poszycie, dzięki czemu notuje się niewielkie utraty ciepła,
  • niskie ceny za konserwację – szkielet stworzony jest ze stali cynkowanej ogniowo, co sprawia, że praktycznie nie rdzewieje,
  • wytrzymałość – konstrukcje stalowe wytrzymują dużo większe obciążenia, niż aluminiowe i dzięki temu sprawdzają się w rejonach, w których występują wysokie opady śniegu,
  • bezpieczeństwo przeciwpożarowe – do produkcji hal używamy materiałów odpornych na ogień.

Skontaktuj się z nami


michal.knop@rubbpolska.pl