Arrow down

Hale handlowe

Badać

Ciepło, cieplej, Thermohall™

Porównując koszty ogrzewania termohali oraz hali z dachem pneumatycznym i ścianami z płyt PIRzdecydowanie lepszą inwestycją będzie hala ocieplana wykonana w technologii Thermohall™. Dzięki skutecznej termoizolacji ścian i dachu wydatki na ogrzewanie hali w sezonie zimowym są mniejsze o połowę.

Konkurencyjne rozwiązania nie są w stanie zapewnić podobnych korzyści. Dostępne na rynku polskim hale z dachem pneumatycznym (znane również jako hale namiotowe całoroczne) mają znikomą wydajność termiczną oraz mogą powodować problemy ze skraplaniem się wody na suficie i ścianach hali.

Thermohall™

Grubość izolacji Współczynnik U
50 mm 0,67 W/m2K
100 mm 0,36 W/m2K
150 mm 0,23 W/m2K
200 mm 0,17 W/m2K
250 mm 0,14 W/m2K

Warstwa zewnętrzna
wysokowytrzymała, ognioodporna i samoczyszcząca się tkanina PCV.

Wypełnienie
wełna szklana o wysokiej gęstości.

Warstwa wewnętrzna
samoczyszcząca się tkanina PCV.

Dlaczego warto wybrać nasze hale parkingowe?

Podczas produkcji hal ocieplanych, Rubb Polska korzysta jedynie z najwyższej jakości materiałów odpornych na ogień i warunki atmosferyczne. Dzięki temu przechowywane w hali pojazdy są dobrze zabezpieczone – mają Państwo gwarancję najwyższej ochrony przed chłodem oraz zapewnienie bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Hale parkingowe Rubb cieszą się ogromną popularnością także ze względu na szybkość ich montażu oraz atrakcyjne ceny. Z naszej strony do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i mamy możliwość dopasowania hali parkingowej do potrzeb każdego klienta.

Hale parkingowe szyte na miarę

Jako doświadczony producent oferujemy projekty, które dostosowane są nie tylko do potrzeb naszych klientów, ale również ich oczekiwań, a także możliwości terenowych. Proponujemy hale parkingowe o rozmaitym metrażu. Dzięki temu można dopasować ich rozmiar do aktualnych potrzeb, a w przyszłości dowolnie je modyfikować oraz rozbudowywać. Hale parkingowe Rubb Polska to bardzo elastyczne i nowoczesne rozwiązanie dające nowe możliwości. Ich wnętrza można dowolnie aranżować oraz wydzielać w nich dodatkowe pomieszczenia – socjalne lub pokój dla ochroniarza.

Ponadto w naszej ofercie znajduje się nie tylko projektowanie, budowa i montaż, ale również wynajem. Pozwala to postawić hale parkingowe okresowo, podczas wzmożonej działalności firmy, która potrzebuje dodatkowej przestrzeni na przechowanie samochodów lub maszyn. Zapewniamy, że cena za takie rozwiązania jest atrakcyjna.

Inne zalety hal parkingowych Rubb

Wskutek unikalnej konstrukcji, w naszych halach parkingowych nie występują niepotrzebne podpory, które mogłoby utrudniać parkowanie pojazdów. Hale parkingowe Rubb są oczywiście mobilne – w razie potrzeby można je zdemontować i przenieść w inne miejsce.

Jesteśmy pewni trwałości naszych hal, dlatego mają Państwo gwarancję, że będą one służyć przez wiele lat – i być może w wielu lokalizacjach. Szkielet wykonany jest ze stali, która wytrzymuje dużo większe obciążenia, niż aluminium. Dzięki temu doskonale sprawdzi się w strefach, w których dochodzi do obfitych opadów śniegu.

W przypadku dodatkowych pytań na temat naszych hal parkingowych zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się z nami


michal.knop@rubbpolska.pl