Arrow down

Hale pod myjnie

Badać

Ciepło, cieplej, Thermohall™

Porównując koszty ogrzewania termohali oraz hali z dachem pneumatycznym i ścianami z płyt PIRzdecydowanie lepszą inwestycją będzie hala ocieplana wykonana w technologii Thermohall™. Dzięki skutecznej termoizolacji ścian i dachu wydatki na ogrzewanie hali w sezonie zimowym są mniejsze o połowę.

Konkurencyjne rozwiązania nie są w stanie zapewnić podobnych korzyści. Dostępne na rynku polskim hale z dachem pneumatycznym (znane również jako hale namiotowe całoroczne) mają znikomą wydajność termiczną oraz mogą powodować problemy ze skraplaniem się wody na suficie i ścianach hali.

Thermohall™

Grubość izolacji Współczynnik U
50 mm 0,67 W/m2K
100 mm 0,36 W/m2K
150 mm 0,23 W/m2K
200 mm 0,17 W/m2K
250 mm 0,14 W/m2K

Warstwa zewnętrzna
wysokowytrzymała, ognioodporna i samoczyszcząca się tkanina PCV.

Wypełnienie
wełna szklana o wysokiej gęstości.

Warstwa wewnętrzna
samoczyszcząca się tkanina PCV.

Rubb Polska oferuje całoroczne hale pod myjnie, które dzięki zastosowaniu technologii ocieplania Thermohall™ są najkorzystniejszą opcją dla każdej, zarówno nowej, jak i rozbudowywanej działalności. Co więcej, zastosowana technologia umożliwia znaczące ograniczenie kosztów ogrzewania. Pozwala to zagwarantować każdemu przedsiębiorcy komfortowe warunki pracy każdego dnia.

Rubb Polska, będący producentem całorocznych, ocieplanych hal, ma pełną kontrolę nad procesem produkcyjnym, oferując w każdym przypadku najwyższą jakość i bezpieczeństwo konstrukcji. Hale pod myjnie z oferty norweskiego producenta ponadto wyróżnia wyjątkowo szybki proces instalacji i demontażu. Przekonaj się, jakie jeszcze korzyści oferuje Rubb Polska. Kontaktuj się z nami, aby porozmawiać o hali pod myjnię dla Ciebie.

Myjnia samochodowa w hali, która dostosowana jest do potrzeb

Producent Rubb Polska wytwarza i stawia hale pod myjnie, które uwzględniają możliwości, potrzeby oraz oczekiwania klientów. Projekty mogą mieć dowolny metraż, a wykorzystanie szerokoprzęsłowej konstrukcji dachu sprawia, że w środku nie znajdują się przeszkadzające podpory. Dzięki temu przestrzeń jest bardzo funkcjonalna. Ponadto myjnia samochodowa w hali od Rubb Polska pozwala na swobodne projektowanie jej wnętrza. Można je dowolnie aranżować oraz wydzielać dodatkowe pomieszczenia socjalne, biurowe lub szatnie dla pracowników.

Dodatkowo hale pod myjnie można bezproblemowo rozbudowywać lub modyfikować. W ofercie producenta znajduje się nie tylko budowa, ale również wynajem. Dzięki temu hale pod myjnie można wykorzystywać sezonowo lub na próbę. Niepodważalną zaletą jest również cena, która w obu przypadkach wypada korzystnie.

Skontaktuj się z nami


michal.knop@rubbpolska.pl