Arrow down

Hale serwisowe

Badać

Ciepło, cieplej, Thermohall™

Porównując koszty ogrzewania termohali oraz hali z dachem pneumatycznym i ścianami z płyt PIRzdecydowanie lepszą inwestycją będzie hala ocieplana wykonana w technologii Thermohall™. Dzięki skutecznej termoizolacji ścian i dachu wydatki na ogrzewanie hali w sezonie zimowym są mniejsze o połowę.

Konkurencyjne rozwiązania nie są w stanie zapewnić podobnych korzyści. Dostępne na rynku polskim hale z dachem pneumatycznym (znane również jako hale namiotowe całoroczne) mają znikomą wydajność termiczną oraz mogą powodować problemy ze skraplaniem się wody na suficie i ścianach hali.

Thermohall™

Grubość izolacji Współczynnik U
50 mm 0,67 W/m2K
100 mm 0,36 W/m2K
150 mm 0,23 W/m2K
200 mm 0,17 W/m2K
250 mm 0,14 W/m2K

Warstwa zewnętrzna
wysokowytrzymała, ognioodporna i samoczyszcząca się tkanina PCV.

Wypełnienie
wełna szklana o wysokiej gęstości.

Warstwa wewnętrzna
samoczyszcząca się tkanina PCV.

Hale serwisowe – do czego mogą służyć?

Bardzo często firmy potrzebują dodatkowej przestrzeni serwisowej oraz zaplecza do wykonania napraw. W tym celu świetnie stawia się hale serwisowe, które sprawdzą się, chociażby w przemyśle czy branży logistycznej. Jako producent tego rodzaju konstrukcji gwarantujemy kompleksowe usługi, w skład których wchodzą: projekt, a następnie budowa całego obiektu. Dzięki temu naszym klientom możemy zagwarantować niezawodność oraz bezpieczeństwo stawianych przez nas hal.

Hale serwisowe doskonale sprawdzą się, na przykład do wbudowania kanałów technicznych lub podnośników do pojazdów. Co więcej, można w nich również ustawić wszelkie potrzebne narzędzia czy szafy techniczne. Na Państwa życzenie wykonamy dedykowany projekt, uwzględniając przede wszystkim przeznaczenie danego obiektu.

Hale serwisowe Thermohall™ – komfort i oszczędność

Przeglądając oferty konstrukcji stalowych, największy nacisk położony jest na ocieplenie ścian hali. Utrzymanie odpowiedniej temperatury w hali serwisowej wymaga jednak dodatkowego zabezpieczenia dachu. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii Thermohall™, hale serwisowe od Rubb Polska wyróżniają się wśród konkurencji niskimi kosztami utrzymania stabilnej temperatury przez cały rok.

Thermohall™ to technologia zapobiegająca utratom ciepła i tworzeniu się mostków termicznych, dzięki czemu stalowe hale serwisowe naszej konstrukcji znajdują zastosowanie w różnych dziedzinach. Sprawdzają się doskonale jako hale serwisowe do wszelkiego przeznaczenia. Funkcjonalność, bezpieczeństwo, ale również walory estetyczne sprawiają, że nasze hale serwisowe będą wyróżniać się wśród innych obiektów tego rodzaju. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań do kontaktu.

Skontaktuj się z nami


michal.knop@rubbpolska.pl