Arrow down

Hale stolarskie

Badać

Ciepło, cieplej, Thermohall™

Porównując koszty ogrzewania termohali oraz hali z dachem pneumatycznym i ścianami z płyt PIRzdecydowanie lepszą inwestycją będzie hala ocieplana wykonana w technologii Thermohall™. Dzięki skutecznej termoizolacji ścian i dachu wydatki na ogrzewanie hali w sezonie zimowym są mniejsze o połowę.

Konkurencyjne rozwiązania nie są w stanie zapewnić podobnych korzyści. Dostępne na rynku polskim hale z dachem pneumatycznym (znane również jako hale namiotowe całoroczne) mają znikomą wydajność termiczną oraz mogą powodować problemy ze skraplaniem się wody na suficie i ścianach hali.

Thermohall™

Grubość izolacji Współczynnik U
50 mm 0,67 W/m2K
100 mm 0,36 W/m2K
150 mm 0,23 W/m2K
200 mm 0,17 W/m2K
250 mm 0,14 W/m2K

Warstwa zewnętrzna
wysokowytrzymała, ognioodporna i samoczyszcząca się tkanina PCV.

Wypełnienie
wełna szklana o wysokiej gęstości.

Warstwa wewnętrzna
samoczyszcząca się tkanina PCV.

Hale stolarskie od Rubb Polska

Stalowe, ocieplane hale stolarskie z oferty Rubb Polska to rozwiązanie gwarantujące komfort pracy, niskie zużycie energii do ocieplenia, a także możliwość szybkiego montażu, demontażu oraz relokacji hali. Nie bez znaczenia jest również odporność na warunki atmosferyczne oraz wilgoć, które hale stolarskie Rubb Polska spełniają w najwyższym stopniu. Pełna kontrola nad procesem produkcji hal pozwala zagwarantować najwyższą jakość oraz bezpieczeństwo stawianych struktur.

Dzięki zastosowaniu technologii Thermohall™, obiekty Rubb Polska gwarantują ponadto utrzymanie stałej temperatury w hali przez cały rok. Termohale oferowane przez Rubb Polska zapewniają możliwość dowolnego modulowania hali stolarskiej w zależności od potrzeb. Co więcej, dzięki możliwości utrzymania różnego poziomu temperatury w jednej hali można swobodnie dostosować miejsca i zakres pracy zakładu. Materiały oraz produkty stolarskie nie stracą dzięki temu swoich właściwości oraz zachowają pierwotną formę.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami oraz kontaktu w celu omówienia szczegółów konstrukcji hali stolarskiej dla Państwa.

Skontaktuj się z nami


michal.knop@rubbpolska.pl