Arrow down

Hale usługowe

Badać

Ciepło, cieplej, Thermohall™

Porównując koszty ogrzewania termohali oraz hali z dachem pneumatycznym i ścianami z płyt PIRzdecydowanie lepszą inwestycją będzie hala ocieplana wykonana w technologii Thermohall™. Dzięki skutecznej termoizolacji ścian i dachu wydatki na ogrzewanie hali w sezonie zimowym są mniejsze o połowę.

Konkurencyjne rozwiązania nie są w stanie zapewnić podobnych korzyści. Dostępne na rynku polskim hale z dachem pneumatycznym (znane również jako hale namiotowe całoroczne) mają znikomą wydajność termiczną oraz mogą powodować problemy ze skraplaniem się wody na suficie i ścianach hali.

Thermohall™

Grubość izolacji Współczynnik U
50 mm 0,67 W/m2K
100 mm 0,36 W/m2K
150 mm 0,23 W/m2K
200 mm 0,17 W/m2K
250 mm 0,14 W/m2K

Warstwa zewnętrzna
wysokowytrzymała, ognioodporna i samoczyszcząca się tkanina PCV.

Wypełnienie
wełna szklana o wysokiej gęstości.

Warstwa wewnętrzna
samoczyszcząca się tkanina PCV.

Hale usługowe dla różnych branż – dlaczego warto?

Projektowanie funkcjonalnych, a jednocześnie estetycznych hal stalowych to nasza specjalność. Doskonale sprawdzają się one jako hale usługowe dla firm o różnym profilu działalności. Wykonujemy projekt, uwzględniając wszelkie elementy dodatkowe, takie ja okna, bramy wjazdowe czy drzwi. W zależności od oczekiwań naszych klientów możemy również zaprojektować wykończenia oraz dekoracje, które umieszczone będą na elewacji.

Obecnie konstrukcje stalowe są powszechnie wykorzystywane, chociażby jako hale usługowe. Wszystko dzięki temu, że są szybkie w budowie, a jednocześnie bezpieczne. To wszystko pozwala, żeby w takiej hali działały firmy oferujące zróżnicowane usługi.

Różnorodne przeznaczenie – stała jakość – hale usługowe Rubb Polska

Projektując hale usługowe największy nacisk należy położyć na ich przeznaczenie oraz związane z nim rozwiązania konstrukcyjne. Maksymalnie funkcjonalne hale usługowe pozwalają wykorzystać w największym stopniu dostępną przestrzeń, a także zoptymalizować ich użyteczność.

Wysoka jakość, jaką oferuje Rubb Polska proponując hale usługowe związana jest również z niezwykle efektywnymi ekonomicznie rozwiązaniami związanymi z efektywnością ekonomiczną. Technologia Thermohall™ oferowana przez norweskiego producenta to pewność optymalnej temperatury oraz zminimalizowania strat ciepła.

Hale usługowe – cena

Jako producent konstrukcji ze stali możemy zaoferować optymalne rozwiązania. Cena poszczególnych realizacji zależna jest od Państwa indywidualnych oczekiwań oraz potrzeb. Przed wykonaniem montażu zapewniamy szczegółową wycenę naszych usług.

Hale usługowe od Rubb Polska to najkorzystniejsze rozwiązania dla wielu gałęzi gospodarki. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia możliwości implementacji naszych rozwiązań również w Państwa działalności.

Skontaktuj się z nami


michal.knop@rubbpolska.pl