Arrow down

Magazyny na zboże

Badać

Ciepło, cieplej, Thermohall™

Porównując koszty ogrzewania termohali oraz hali z dachem pneumatycznym i ścianami z płyt PIRzdecydowanie lepszą inwestycją będzie hala ocieplana wykonana w technologii Thermohall™. Dzięki skutecznej termoizolacji ścian i dachu wydatki na ogrzewanie hali w sezonie zimowym są mniejsze o połowę.

Konkurencyjne rozwiązania nie są w stanie zapewnić podobnych korzyści. Dostępne na rynku polskim hale z dachem pneumatycznym (znane również jako hale namiotowe całoroczne) mają znikomą wydajność termiczną oraz mogą powodować problemy ze skraplaniem się wody na suficie i ścianach hali.

Thermohall™

Grubość izolacji Współczynnik U
50 mm 0,67 W/m2K
100 mm 0,36 W/m2K
150 mm 0,23 W/m2K
200 mm 0,17 W/m2K
250 mm 0,14 W/m2K

Warstwa zewnętrzna
wysokowytrzymała, ognioodporna i samoczyszcząca się tkanina PCV.

Wypełnienie
wełna szklana o wysokiej gęstości.

Warstwa wewnętrzna
samoczyszcząca się tkanina PCV.

Magazyny na zboże dostosowane do potrzeb gospodarstwa

Produkowane przez nas magazyny na zboże możliwe są do zamontowania w bardzo krótkim czasie. Można je również w łatwy sposób przebudowywać, rozbudowywać, przenosić czy rozbierać i składować. Duża uniwersalność powala także dostosować je do potrzeb konkretnego gospodarstwa rolnego lub przedsiębiorstwa zajmującego się przetwórstwem. Klienci ustalają wielkość magazynu, szerokość bram wjazdowych, a także rozmieszczenie potrzebnego sprzętu. Dla naszych Klientów możemy wykonać również profesjonalny projekt, a następnie montaż hali. Cena za magazyny na zboże zależna jest między innymi od wielkości oraz innych elementów dodatkowych.

Bezpieczne magazyny na zboże

Oferujemy uniwersalne magazyny na zboże, które wykonane są z komponentów wysokiej jakości. Solidna, stalowa i odporna na korozję konstrukcja utrzymuje termoizolowane ściany i dach, wykonane z niepalnej wełny szklanej i tkaniny PCV. W efekcie nasze termohale jako magazyny płaskie zapewniają najlepsze warunki do przechowywania zboża, są również bezpieczną przestrzenią do pracy i składowania potrzebnego do niej sprzętu.

Takie obiekty jak magazyny na zboże ze stalowych konstrukcji, są coraz powszechniej wykorzystywane w branży rolniczej. Wynika to przede wszystkim z praktycznych aspektów tego rodzaju rozwiązań. Oferowane przez nas obiekty charakteryzują się wysoką jakością oraz niezawodnością, dzięki czemu doskonale sprawdzają się zarówno do dużych, jak i małych gospodarstw. Zapraszamy do sprawdzenia szczegółów naszej oferty.

Skontaktuj się z nami


michal.knop@rubbpolska.pl